Azijos studijos Lietuvoje

Data ir laikas: 2019-03-04 13:00 - 2019-03-08 19:00

Renginio vieta: Kaunas, Lietuva

Kauno gyventojus ir miesto svečius kviečiame į jau tradicija tapusią VDU Azijos savaitę, kurią organizuoja Vytauto Didžiojo Universiteto Azijos studijų centras (ASC) kartu su studentų klubais „Hallyu“, „Hashi“ ir „Wu Wei“. Šiais metais renginių ciklas vyks kovo 4-8 dienomis Kaune, Vytauto Didžiojo universitete ir kitose viešose erdvėse.

VDU Azijos savaitė yra penkių dienų trukmės renginių ciklas, skirtas supažindinti visuomenę su Rytų Azijos šalimis – Japonija, Kinija ir Korėja. Tai įgyvendinama patraukliai perteikiant kultūros, menų ir virtuvės ypatybes. Prie renginių organizavimo aktyviai prisideda ASC socialiniai partneriai iš visos Lietuvos.

2018 m. pavasarį vykusi VDU Azijos savaitė susilaukė daug visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio. Akimirkas iš praėjusių metų renginių galite pamatyti čia.

Renginio partneriai yra: Global Japan Office, Hirošimos universiteto Lietuvos centras.

Rėmėjai: Japonijos ambasada Lietuvoje, Korėjos Respublikos ambasada Lenkijoje, Kinijos Liaudies Respublikos ambasada Lietuvoje, Korėjos kultūros centras, Konfucijaus institutas, Korėjos bendruomenė Vilniuje, Restoranas „Metropolis“ etc.

Daugiau informacijos apie renginius ir vietas paskelbsime jau netrukus. Sekite mūsų Facebook ir oficialų puslapį.

Nuoroda internete: http://asc.vdu.lt/lt/2019/02/vmu-asian-week-2019/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top