Azijos studijos Lietuvoje

Įkūrimo metai: 2010
Adresas: V.Mykolaičio-Putino g. 5, Vilnius
Dėstomos kalbos: Japonų, kinų, korėjiečių kalbos
Panaikinta: Ne

Vadovai:
Nuo 2010 m. iki dabar: Gabija Kaunelienė

Nuoroda internete: http://www.yukari.lt

Japonijos agentūra „Yukari“  – tai projektas, sukurtas įvairiais būdais skatinti Lietuvos ir Japonijos bendradarbiavimą kultūros ir verslo srityse. Įdomi ir turtinga Japonijos kultūra tikrai gali paįvairinti aktyvų Lietuvos kultūrinį gyvenimą. Japonijos tradicijų išmanymas taip pat labai svarbus ir naudingas norint užmegzti tvirtus ir pelningus ryšius su Japonijos verslininkais.

„Yukari“ veiklos sritys:
Edukacija
Mūsų edukaciniai projektai yra skirti visapusiškai žinių apie Japoniją, Kiniją ir Korėją bei šių šalių kalbų plėtrai ir sklaidai Lietuvoje. Organizuojame japonų, kinų ir korėjiečių kalbų kursus. Vaikų mokyklėlėje „Totoriukai“ japonų kalbos mokome ir mūsų mažuosius – 5-10 m. vaikus. Be to siūlome ir nemokamas edukacines programas Lietuvos mokykloms.

Kultūra
Mūsų kultūriniai projektai yra skirti kokybiškai japonų kultūros, tradicinių menų bei amatų sklaidai Lietuvoje. Bendradarbiaujame su daugelio tradicinių Japonijos kultūros sričių atstovais Lietuvoje ir džiaugiamės kiekviena galimybe paįvairinti Jūsų šeimos, draugų ar darbuotojų šventes, susitikimus. Tradicinės japonų kultūros vakarai gali būti rengiami tiek mažam žmonių ratui, tiek didelei auditorijai.

Verslas
Nors dar labai nedrąsiai, po truputį Lietuvos verslininkai ima dairytis į svečias, tolimas šalis, ieškodami galimybių praplėsti savo rinkas. Tuo tarpu Japonija – daug potencialo versliam bendradarbiavimui turinti šalis. Nors pasaulyje Japonijos rinka apibūdinama kaip viena sudėtingiausių bei įnoringiausių, ji nėra visiškai nepasiekiama. Esame įsitikinę, kad mūsų profesionalių japonologų pagalba šiame procese yra tiesiog būtina, taigi esame pasiruošę Lietuvos įmonėms padėti užmegzti abipusiškai naudingus ir pelningus verslo ryšius su Japonijos kompanijomis.

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top