Azijos studijos Lietuvoje
Originalo kalba: anglų
Išversta iš: anglų
Autoriai: Tan, Amy
Vertė: Karsokienė, Aušra
Pilnas versto šaltinio bibliografinis aprašas:

Tan, Amy. The Valley of Amazement. HarperCollins Publishers, 2013.


ISBN: 9786094661167
Leidimo vieta: Vilnius
Leidimo metai: 2015
Leidykla: Tyto alba

Amy Tan (Eimi Ten, g. 1952 m.) – amerikietė rašytoja, kinų imigrantų dukra. Jos knygose aprašomi motinos ir dukters, šeimos, bei amerikiečių ir kinų tarpusavio bendravimo santykiai. „Malonumų rūmai“ – tai daugiau nei keturiasdešimt metų apimanti, kraujo ryšio ir savo tapatybės paieškų istorija. Trijų kartų moterų istorija, nusidriekusi tarp Šanchajaus, prabanga alsuojančio elitinių kurtizanių pasaulio, atokaus ūkuose paskendusio Kinijos kalnų kaimelio ir San Francisko aukštuomenės salonų.

XIX a.- XX a. pradžios Šanchajus. Amerikietė Violeta Mintern – privilegijuota, drąsi ir savavališka; juk jos motina Lulu – prestižiškiausių visame mieste kurtizanių namų savininkė. Tame paslapčių ir aistrų kupiname pasaulyje mergaitės laukia puiki ateitis, tačiau stoja neramūs laikai: Čingų dinastija griūva, revoliucija ir naujai susikūrusi respublika apverčia aukštyn kojom nusistovėjusią tvarką. Atsiradus vilčiai sutikti kadaise prarastą sūnų, Lulu su Violeta nutaria grįžti į San Fransiską, tačiau motina į laivą įsėda viena.

Keturiolikmetė Violeta tampa klastos auka: jai tenka “skaistuolės kurtizanės” likimas. Norėdama likti gyva, ji privalo pati išmokti meilės meno subtilybių ir priimti jai skirtą likimą. Taip Violeta pradeda eiti ilgu ir sudėtingu keliu, kuris pareikalaus visų jos jėgų…
Tai nuostabi istorija, kurios neįmanoma pamiršti.

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top