Azijos studijos Lietuvoje
Išversta iš: anglų
Autoriai: Mori, Takeo, Milenkovič, Dragan
Vertė: Kuisienė, Danguolė
ISBN: 541500494
Leidimo vieta: Vilnius
Leidimo metai: 1996
Leidykla: Vaga

,,Japonų astrologijos paslaptys. Kigaku mokymas’’ yra bendra dviejų kolegų T. Mori ir Dragan Milenkovič, knyga. Šiame literatūriniame darbe, du Serbijos ir Japonijos psichologai bei astrologijos tyrinėtojai, dalinasi savo žiniomis apie kigaku mokymą.

Knygos autoriai kigaku aiškina kaip senovinę Japonijos astrologijos mokyklą, kuria remiamasi dar ir šiandien. Į Kinijoje susiformavusį ir japonų perimtą mokymą, atsižvelgiama renkantis gyvenimo partnerį (ę), draugus, planuojant vaikus ar net sprendžiant naujo namo kambarių išplanavimą. Autorių teigimu, žinant savo gimimo datą bei išmanant Japonijos astrologijos mokymą, galima susikurti harmoningą ir laimingą gyvenimą. Knygoje pateikiamoje informacijoje akcentuojama gimimo metų, sezono, skaičiaus, stichijos bei spalvos įtaka žmogaus ir jį supančių gerovei. Autoriai suprantamai paaiškina, kaip nustatyti kiekvienai gimimo datai priskiriamas ypatybes bei pateikia jų aprašymus. Knygoje taip pat kalbama apie žmonių suderinamumo svarbą ir būdus jam nustatyti.

Dviejų autorių saviugdos knyga ,,Japonų astrologijos paslaptys. Kigaku mokymas’’, yra priemonė geriau pažinti save bei aplink esančius ir priimti tinkamus sprendimus. Ši knyga skirta konkrečiai auditoriai, besidominčiai rytų astrologija bei tikinčiai lemtimi. Tačiau ji gali sudominti ir Japonijos visuomenę tyrinėjančius skaitytojus, nes čia pateikiamo mokymo tikslas yra sukurti ne tik asmeninę, bet ir bendruomeninę laimę bei harmoniją.

Knygoje suprantamai paaiškinama Japonijos kigaku astrologijos esmė, pateikiami skirtingų zodiako ženklų aprašymai ir nurodoma svarba šalies visuomenėje. Specifiniam skaitytojui skirta knyga padeda geriau suprasti save ir supančią aplinką.

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top