Azijos studijos Lietuvoje

Žvilgsnis į Aziją: iššūkiai ir galimybės

Data ir laikas: 2019-10-24 08:30 - 2019-10-25 13:30

Renginio vieta: Valdovų rūmai, Katedros a. 4, Vilnius

Kviečiame į Užsienio reikalų ministerijos rengiamą tarptautinę konferenciją „Žvilgsnis į Aziją: iššūkiai ir galimybės“, kuri vyks spalio 24-25 dienomis Valdovų rūmuose (Katedros a. 4), Vilniuje.

Konferencijoje dalyvaus pranešėjai iš daugiau kaip dešimties užsienio valstybių ir tarptautinių organizacijų, kurie apžvelgs Azijos-Ramiojo vandenyno regione vykstančius procesus ir jų įtaką Lietuvai, Europai ir visam pasauliui.

Konferencijos diskusijose apie Vakarų ir Rytų politinio ir saugumo, ekonominio ir kultūrinio dialogo iššūkius, politinės, ekonominės ir švelniosios galios sąveikas, naujas galimybes atrasti bendrus interesus dalyvaus ekspertai, akademinės ir kultūros bendruomenių atstovai bei žurnalistai iš Korėjos, Indijos, Butano, Japonijos, JAV, Kinijos Singapūro, Europos Sąjungos ir ES Rytų kaimynystės šalių.

Konferencijos svečius video ryšiu iš Japonijos pasveikins Prezidentas Gitanas Nausėda, atidarymo žodį tars Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

Diskusijos ir paskaitos vyks lietuvių-anglų kalbomis (su vertimu).
Konferencijos dalyviai taip pat turės unikalią galimybę dalyvauti Butano karališkųjų apdarų parodos atidaryme Valdovų rūmuose spalio 25 dieną.
Konferencijos programa.
Maloniai kviečiame iki spalio 20 dienos registruotis į konferenciją užpildant registracijos formą.

Kontaktas turintiems papildomų klausimų: laaaod@urm.lt

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top