Azijos studijos Lietuvoje

Data ir laikas: 2019-07-18 18:00 - 2019-07-18 21:00

Renginio vieta: GAJA namai, Savanorių pr. 130A, Kaunas

Ar mokate gyventi vienoje akimirkoje? Ar šiame chaotiškame pasaulyje sugebate nuraminti savo protą ir nuolat tarsi aštuonkojis čiuptuvais mus raizgančias mintis? Ar norite išmėginti zen meditaciją?

Praktinio renginio metu jus ne tik supažindins su zen, pamokys kvėpavimo technikos bei kartu su juo išbandysite zazeną – sėdėjimą meditacijoje bei kinhiną – meditaciją vaikščiojant.

Kodėl zen meditacija vyksta atmerktomis akimis? Kodėl iškvėpimas turi būti ilgesnis ir gilesnis nei įkvėpimas?

Taip pat jūs turėsit unikalią progą pamatyti 108 cm ilgio keisaku lazdą, kuria per pečius „budinami“ vienuoliai ir zazen praktikantai, išgirsti zen varpo gaudesį, meditacijos pradžios ir pabaigos varpelius.

„Zen – tai visų religijų pirmapradis šaltinis, – sako Tsugen Koji (Darius Šarauskas), – Zen – tai visuma, gyvenimas vienoje, nedalomoje, ištisoje akimirkoje.“ „Ką duoda zen? Negaliu to pasakyti. Tai reikia patirti. Man – tai grįžimas namo“, – kviečia į seminarą, kuriame bus daug praktikos Tsugen Koji. Tsugen Koji zen praktikuoja beveik 30 metų, jis – garsaus japonų zen meistro Taigen Shodo Harada Roshi mokinys.

Padėka už praktinį seminarą 15 еu. Po renginio vaišinsimės arbata, aptarsime patirtį, bus atsakyta į jūsų klausimus.

KADA? Renginio pradžia liepos 18 diena (ketvirtadienis), 18 val. Renginio trukmė apie tris valandas.
KUR? Kaunas, GAJA namai (Savanorių pr. 130А): važiuojant Vilniaus kryptimi pirmas posūkis į kiemą už 130 numeriu pažymėto pastato, netoli Laisvalaikio namai „Nautilus“ (buvęs „Los Patrankos“).

Vietų skaičius labai ribotas! Prašom, jei yra galimybė, atvykti šiek tiek anksčiau.

Registracija telefonu: 8-657-84499.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/349003115726767/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top