Azijos studijos Lietuvoje

Vieša paskaita „Autentiškų tradicijų paieškos ir kelionė į Šaolino vienuolyną“

Data ir laikas: 2021-09-25 12:00 - 2021-09-25 14:00

Renginio vieta: VU Konfucijaus instituto didžioji Konfucijaus auditorija, M. K. Čiuliono g. 21, Vilnius

Paskaita yra skirta susipažinti su legendinio Šaolino vienuolyno kovos menais bei šio vienuolyno tradicijomis, kurios iš kartos į kartą perduodamomis jau daugiau nei 1500 metų.

Paskaitos pranešėjas – oficialus Šaolino vienuolyno atstovas Baltijos šalyse, nacionalinės Lietuvos ušu federacijos prezidentas, asociacijos „Shaolin“ vadovas, asmeninis ir vienintelis Lietuvoje Šaolino abato mokinys Tomas Lapinskas per asmeninę istoriją pasidalins įspūdžiais iš pirmųjų kelionių į Kiniją, papasakos apie autentiškų Šaolino kovos menų paieškas ir atradimus, užmegztus ryšius su vienuolynu, pateiks šių veiklų perspektyvas bei įžvalgas.

Po teorinės paskaitos dalies renginio dalyviai turės galimybę pasipraktikuoti nemokamoje įvadinėje Šaolino kovos menų treniruotėje. Praktinio užsiėmimo metu išbandysime keletą pradinių Šaolino kovos meno veiksmų, geriausiai atspindinčių Šaolinio stilistiką bei pagrindinius principus. Pabandysime atlikti veiksmus atskirai, kad suprasti jų pritaikymą kovinėje situacijoje (poroje su priešininku). Taip pat atliksime keletą tradicinių koordinacijos bei kvėpavimo pratimų.

Praktinėje dalyje dalyviams rekomenduojama dėvėti sportinę aprangą bei būtina turėti sportinę avalynę (ne lauko).

Renginys prasidės 12 val. Vilniaus universiteto Konfucijaus instituto didžiojoje Konfucijaus auditorijoje adresu M. K. Čiurlionio g. 21 vidiniame kieme (sekti nuorodas „Konfucijaus didžioji auditorija“). Iš karto po teorinės dalies bus praktinis užsiėmimas, kuris vyks šalia esančioje Vilniaus universiteto Geomokslų instituto šokių salėje.

Saugokime save ir kitus, renginio metu dėvėkime apsaugines kaukes. Dalyvaujantiems galimybių pasas yra privalomas.

Daugiau informacijos info@ki.vu.lt

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/1278289669287778?ref=newsfeed

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top