Azijos studijos Lietuvoje

Vasaros stovykla Kinijoje

Data ir laikas: 2019-07-05 12:00 - 2019-07-19 12:00

Renginio vieta: 249 Huanghe N St, Liaoningo universitetas, Huanggu Qu, Shenyang Shi, Liaoning Sheng, Kinija

Mokaisi kinų kalbos Konfucijaus institute ir nori išbandyti savo jėgas bendraudamas Kinijoje? Nori artimiau susipažinti su kitokia ir paslaptinga kinų kultūra? Tuomet kviečiame dalyvauti vasaros stovykloje, kuri vyks Liaoningo universitete 2019 m. liepą.

Šios stovyklos metu vyksta kinų kalbos ir kultūros paskaitos, suteikiama galimybė pakeliauti po Kiniją. Visi kursai ir pramogos Jums dovanojamos, tereikia nusipirkti lėktuvo bilietą.

REIKALAVIMAI: 

Visi norintys dalyvauti vasaros stovykloje turi išlaikyti HSK arba HSKK egzaminą. HSK egzaminui pakanka išlaikyti 1 arba 2 lygio, o HSKK 1-o lygio egzaminus.

PRELIMINARI PROGRAMA:

Kursų metu pirmoje dienos pusėje 4 akademinės valandos yra skiriamos kinų kalbai tobulinti, o po pietų 2 akademinės valandos skiriamos kultūros paskaitoms (į jas įtraukiama: kinų tapybos, ušu, Pekino operos ir t.t. paskaitos).

Taip pat organizuojamos išvykos po Shenyang ir Pekino miestų pagrindinius turistinius objektus (Pekine aplankomas Uždraustasis miestas, Didžioji kinų siena, Vasaros rūmai ir t.t.)

IŠLAIDOS:

Dalyvis turi padengti lėktuvo bilietų (578 eur/asm.) ir vizos (60 eur) išlaidas

KURSŲ DATA: liepos 5-19 d.

Registracija į 2019 m. stovyklą vyksta iki kovo 15 d.

Daugiau informacijos ir registracija paštu: konfucijaus.institutas@gmail.com arba telefonu: 861311849.

Registruodamiesi parašykite kur mokotės, specialybę,  kursą ir informaciją apie jūsų HSK egzaminą.

Nuoroda internete: http://www.konfucijus.vu.lt/Vasaros-stovykla-/?fbclid=IwAR3yiZxvnarTdjVSPRct6q1YdN9-q3Oqil1f8RP-lj8y8KX7oRLO4t0eO84

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top