Azijos studijos Lietuvoje

Data ir laikas: 2016-10-20 9:00 - 2016-10-21 12:30

Renginio vieta: Vytauto Didžiojo universiteto Mažoji salė, Daukanto g. 28

Šių metų spalio 20-21 dienomis VDU Azijos studijų centras organizuoja visiems susidomėjusiems atvirą tarptautinę akademinę konferenciją „Travel and mutual understanding: East Asia, Europe and beyond“, skirtą aptarti turizmo ryšius tarp Europos ir Rytų Azijos bei patį kelionės, kaip tarpkultūrinės pažinimo priemonės, fenomeną. Konferencija vyks VDU Mažojoje salėje (Daukanto g. 28).

Pirmąją dieną konferencijoje pranešimus skaitys mokslininkai iš Europos ir Rytų Azijos universitetų, pristatydami savo tyrimus apie kelionių istoriją, šiuolaikinį turizmą ir abipusio supratimo problematiką. Konferencijoje dalyvaus pranešėjai iš Japonijos, Jungtinės Karalystės, Švedijos, Estijos ir kitų šalių.

Antroji konferencijos diena bus skirta diskusijai „Turizmas tarp Lietuvos ir Rytų Azijos šalių: kaip panaudoti augančias galimybes ir susidoroti su iššūkiais?“, kurioje dalyvaus praktikai, dirbantys tiek su atvykstamuoju, tiek ir su išvykstamuoju turizmu tarp Lietuvos ir Japonijos, Kinijos bei Korėjos. Po diskusijos vyks praktiniai užsiėmimai, skirti turizmu ir tarpkultūrine komunikacija besidomintiems studentams.

Į abi konferencijos dienas kviečiami visi, besidomintys Rytų Azijos šalimis, kelionėmis, turizmu.

Daugiau informacijos galite rasti konferencijos programoje.

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top