Azijos studijos Lietuvoje

Susitikimas su kaniterapiniais šunimis

Data ir laikas: 2020-10-17 16:30 - 2020-10-17 17:30

Renginio vieta: Vienybės aikštė, Kaunas

Kiekvienais metais Sugiharos savaitės proga Kauno – Japonijos draugystės asociacija vykdo misiją padėti aktyvioms organizacijoms, kurios užsiima prasminga veikla. Šiais metais Sugiharos savaitės socialinis partneris yra Kaniterapinės pagalbos centras. Tai – savanorių komanda, kurios nariai, kartu su savo specialiai išmokytais šuneliais jau ne vienerius metus lanko sergančius vaikus, senjorus ir neįgaliuosius.

Tarp įvairių renginių Sugiharos savaitės šeštadienį planuojame ir mielų keturkojų draugų pasirodymą, kuris pradžiugins tiek vaikus, tiek suaugusiuosius. Kad galėtų dirbti kaniterapijoje, šuneliai turi praeiti griežtus testavimus, patikrinančius, kaip jie reaguoja į gana sudėtingas situacijas. Pasirodymo metu jie norės susipažinti su jumis.

Centras vadovaujasi šūkiu „Padedame sveikti“. Jau 5 metai, kaip šis šūkis skamba Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vaikų onkologijos skyriuje, Onkologijos ir hematologijos klinikoje, Psichiatrijos klinikoje bei kitose gydymo įstaigose.

Jūsų aukas šiai prasmingai veiklai rinksime visos Sugiharos savaitės metu.
Renginių metu ieškokite šios organizacijos stendo ir aukų dėžutės. Taip pat galite paremti organizaciją bankiniu pavedimu. Rekvizitai: „Kaniterapinės pagalbos centras“ (kodas 303351356), Atsiskaitomoji sąskaita: LT 737300010140457264, bankas AB Swedbank.

Kviečiame kartu kurti sveikesnę bei jautresnę Lietuvą!

Daugiau sužinoti apie organizaciją galite čia:
https://kaniterapija.weebly.com

Renginį organizuoja Kaniterapinės pagalbos centras ir Kauno-Japonijos draugystės asociacija.

Renginys nemokamas. Dalyvavimas laisvas. Renginio lankytojai bus prašomi laikytis visų saugos reikalavimų susijusių su tuo metu galiojančiais COVID-19 pandemijos reikalavimais.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/638386276845898

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top