Azijos studijos Lietuvoje

Sugiharos savaitės gervių lankstymo akcija

Data ir laikas: 2020-08-09 - 2020-10-01

Renginio vieta: Lietuva

Kviečiame jūsų bendruomenę registruotis į Sugiharos savaitės proga organizuojamą gervių lakstymo akciją.

Galbūt girdėjote japonų legendą apie tai, kad išlanksčius tūkstantį popierinių gervių ir sugalvojus norą, jis būtinai išsipildys? Gervės taip pat yra taikos simbolis, o šiais metais jis tampa ir maldos sveikatai simboliu.

Šių metų Sugiharos savaitėje, kuri Lietuvoje vyks spalio 12-18 d., vienas pagrindinių akcentų bus didžiulė erdvinė skulptūra (meninė instaliacija). Jai tikimės panaudoti dešimt tūkstančių gervių, išlankstytų įvairių bendruomenių Lietuvoje ir Japonijoje. Kadangi Lietuvos draugai Japonijoje šiais metais negalės apsilankyti Sugiharos savaitėje, jie ketina prisidėti prie akcijos, atsiųsdami Japonijoje išlankstytas gerves, kaip draugystės žinią mums.

Jeigu norite prisidėti prie akcijos išlankstydami bent 100 gervių, registruokite savo bendruomenę, ir mes jums atsiųsime video instrukciją, kaip tai padaryti, kokio dydžio ir spalvos popierių naudoti.

Užsiregistravusioms bendruomenėms taip pat nurodysime adresą, kuriuo gerves reikia siųsti. Jos mus turi pasiekti iki spalio 1 d. Atsiprašome, bet siuntimo išlaidas turėsite padengti patys.

Kartu kurkime gražesnį pasaulį!

Nuoroda internete: https://bitly.com/10000Gervių

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top