Azijos studijos Lietuvoje

Studentės įspūdžiai: gyvenimas ir studijos Japonijoje

Data ir laikas: 2020-01-26 15:00 - 2020-01-26 17:00

Renginio vieta: Japonų kultūros namai, T. Kosciuškos g. 26, Vilnius

Sausio 26 d. (sekmadienį) 15 val. kviečiame pasiklausyti apie gyvenimo ir studijų patirtis Japonijoje, kuriomis pasidalins Japonų kultūros namų praktikantė, kuri gyveno Japonijoje ir studijavo Kanagavos universitete pusę metų. Taip pat prisijungs dar kelios studentės taip pat studijavusios ir gyvenusios Japonijoje.

Daugeliui žmonių – Japonija yra šalis, kuri pritraukia savotiška ir ypatinga kultūra. Bet, koks yra gyvenimas joje? Stengsimės atskleisti ne tik teigiamas ypatybes, bet ir netikėtus, o gal net ir nuviliančius gyvenimo Japonijoje aspektus. Taip pat pasidalinsime įvairiais patarimais ir atsakysime į galimai iškilusius klausimus!

Kadangi, įspūdžiai studentės taip pat aptarsime studijas Japonijoje – galimybes, universitetus, kas gali būti labai aktualu tiems, kurie planuoja ten studijuoti! Be to pasidalinsime ne tik įspūdžiais ir patarimais, bet ir nuotraukomis!

Pristatymo metu laukiame ir jūsų nuomonių apie Japoniją. Ką Jūs manote apie šią šalį? Pasidalinkite, jei ten buvote (ar nebūtinai), kad galėtumėme palyginti įspūdžius!

Renginio data: Sausio 26 d. (sekmadienį) 15 val. – 17 val.
Vieta: Japonų kultūros namai (Kosciuškos 26, Vilniuje)
Kaina: būsime dėkingi už paliktą paramą renginiui Japonų Kultūros namams. Bus vaišinama japoniška arbata.

Vietų skaičius ribotas, todėl prašytume registruotis el. paštu info@nihon.lt, arba tel. 8 677 15588.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/592251344670910/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top