Azijos studijos Lietuvoje

Šokio žingsniu per Aziją: kazachų šokiai

Data ir laikas: 2021-04-24 11:00 - 2021-04-24 12:30

Renginio vieta: Zoom platforma

Artėja dar vieno karantininio mėnesio pabaiga, o sulig ja – trečiasis ,,Šokio žingsniu per Aziją“ užsiėmimas, kurį šįkart skirsime kazachų šokiams.

Kaip ir daugelis Azijos žemyno šokių, kazachų šokiai yra pasakojamojo stiliaus, kur grakščiais rankų judesiais yra sekamos senovinės senolių išminties kupinos klajoklių istorijos – kvapą gniaužiančios medžioklės su ereliais, kelionės žirgais per neaprėpiamas stepes…

Šįkart apie kazachų šokio ypatybes Jums papasakos ir šokti pakvies ne tik jau daug kam gerai pažįstama Kristina Luna, bet ir užsiėmimo viešnia – profesionali šokėja Premal Madina (Kazachstanas, Latvija). Nuo ankstyvos vaikystės įvairiais šokiais besidominti psichologė iš Kazachstano Rygoje yra įsteigusi šokių akademiją „Essence of Dance“. Nors daugiausiai dėmesio gyvenime skiria klasikiniams Indijos šokiams, bet studijuodama Šymkente Premal įvaldė kazachų šokį, kuris pasiūlė visiškai naują žvilgsnį į paslaptingas regiono tradicijas.

Užsiėmimas vyks anglų kalba, tačiau kūno kalba bus neabejotinai reikalinga labiausiai tad kviečiame pažvelgti į klajokliškas istorijas šokio ritmu ir pramokti jas pasakoti kartu jau balandžio 24 d. 11 val.!

Primename, kad ,,Šokio žingsniu per Aziją“ projektas yra orientuotas į kūno pažintį su skirtingomis šokio technikomis, tad užsiėmimui pasiruoškite patogią aprangą, o kad būtų dar linksmiau – pasikvieskite pajudėti drauge ir visą savo šeimą.

Daugiau apie Premal Madina: http://www.premalmadina.com/en

PRISIJUNGIMO INSTRUKCIJOS:
Renginio valandą spustelėkite „Join event“ ir įveskite šį kodą: 714382.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/520559265600492

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top