Azijos studijos Lietuvoje

Hideki Sakomizu ir Juki Deai koncertas „Senų draugų baladės“

Data ir laikas: 2019-09-13 19:00 - 2019-09-13 22:00

Renginio vieta: Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30, Vilnius

Frazė „apkeliavęs visą pasaulį“ dažniausiai būna laužta iš piršto. Tik ne šį kartą. Japonų muzikantas Hideki Sakomizu nesustodamas maišo visą pasaulį, aplanko skirtingus miestus, kuriuose groja akustine gitara ir švelniu, prikimusiu falcetu atlieka savo melodingas ir saldžias dainas. Tai puikus festivalio nowJapan draugas, kurį atlydi pianistas Juki Deai. Įdomu tai, kad po pirmojo šių muzikantų apsilankymo 2013 m., jie tapo Lietuvos ambasadoriais ir pristatinėjo mūsų šalies kultūrą grįžę į Tokijų. Dar įdomiau, kad jie grįžta, nors yra sakę, kad lankytis tose pačiose vietose nėra jų tikslas.

Ko tikėtis? Nepaneigiamos romantikos ir melancholiškumo. Net jei visų žodžių nesuprasime, įsiklausysime į pasakojimus apie begalinį norą keliauti, išbandyti, mylėti ir jaustis vienišais. Susidursime su šiek tiek naiviu, jaukiu, o svarbiausia žmogišku ryšiu su šiais charizmatiškais atlikėjais. 紙のハート!

Hideki Sakomizu 2004-2010 m. kartu su Japonijos j-pop grupe „American Short Hair“ išnaršė visą Japoniją, grojo „Cherry Blossom“ festivalyje San Fransiske (JAV). Solinę karjerą Hideki pradėjo tam, kad savo muzika pasidalintų su visu pasauliu: „Mano svajonė — kaip muzikantui ir kūrėjui apkeliauti visą žemės rutulį“.

Juki Deai — jaunas japonų pianistas ir kompozitorius. Groti pianinu ir pažinti muzikos pasaulį Yuki pradėjo nuo penkerių metų. Vėliau, universitete studijavo muzikos teoriją, kurį laiką praleido keliaudamas, koncertuodamas ir ieškodamas kūrybinio įkvėpimo Danijoje, Švedijoje ir Suomijoje.

Bilietai.

Hideki Sakomizu ir Yuki Deai
https://youtu.be/G3KDwnkewyQ
https://youtu.be/DboGI4HPPF0
https://youtu.be/f9xb4L1VET4

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/3030956443598625/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top