Azijos studijos Lietuvoje

„Sail of Shanghai 2018“ verslo-investicijų forumas ir paroda Kaune

Data ir laikas: 2018-09-06 09:30 - 2018-09-07 14:30

Renginio vieta: Kauno futbolo maniežas, Aukštaičių g. 51, Kaunas

Verslo-investicijų forume ir parodoje „Sail of Shanghai“ dalyvaus daugiau nei 80 Kinijos įmonių atstovų, kurie Lietuvoje ieškos naujų prekybos ir investavimo galimybių. Renginyje kviečiami dalyvauti Lietuvos verslininkai turės unikalią galimybę susitikti su potencialiais verslo partneriais ir užmegzti verslo plėtros Kinijoje ryšius.

Parodos metu vyks verslo ir investicijų forumas bei seminarai, kurių metu bus pristatoma Kinijos verslo kultūra, pagrindiniai užsienio verslo iššūkiai įsiliejant į Kinijos rinką, elektroninės prekybos subtilybės Kinijos rinkoje ir pan.

Registracijos formą į verslo forumą galite rasti ČIA.

Bendras parodos plotas sieks net 2400 kvadratinių metrų ir bus įrengta per 160 stendų, kuriuose įsikurs kiniško kapitalo verslai, tarp kurių išvysime „Nuoyiman“ ir „GW Industry“ prekės ženklus. Taip pat tarp parodų dalyvių bus atstovai iš Šanchajaus Mokslo ir technologijų mainų centro, Komunikacijos industrijos asociacijos, Šviesos industrijos asociacijos, Tekstilės asociacijos, Namų tekstilės prekybos asociacijos, Komponentų prekybos asociacija, Pudongo rajono Optoelektronikos industrijos asociacijos, Spalvotojų metalų bendruomenės, Cheminės industrijos Asociacijos, Statybinių medžiagų industrijos asociacijos.

Pristatoma produkcija apims naujausias energetikos, high-tech ir informacines technologijas, taip pat tradicinių pramonės šakų produktus: tekstilę, namų apyvokos prekes, aprangos aksesuarus, statybų medžiagas, elektronikos prekes ir pan.

Renginio programa: http://kaunasin.lt/wp-content/uploads/2018/08/Sail-of-Shanghai-2018-1.pdf

„Sail of Shanghai“ Lietuvoje kartu su „Sail of Shanghai“ prekybos ir ekonomikos komitetu organizuoja VšĮ „Versli Lietuva“ ir Kauno miesto savivaldybė.

Nuoroda internete: http://kaunasin.lt/sail-shanghai-2018/?lang=lt

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top