Azijos studijos Lietuvoje

Persijos istorijos – „Pokalbis su džinais“

Data ir laikas: 2018-05-19 19:00 - 2018-05-19 20:30

Renginio vieta: Menų spaustuvė, Šiltadaržio g. 6, Vilnius

Ar tikite džinais? Mano proprosenelė tikėjo. Kai jos vyras netikėtai dingo kovodamas su maištininkais kalnuose, ji kreipėsi pagalbos į mistiką. Vidurnaktį jie išvydo džinus įgaunančius jos vyro pavidalą. Jis dar gyvas! Siaubingai sužeistas, jis stengėsi rasti kelią namo…

Pasakojimo pasirodyme “Pokalbis su džinais” Sahand vedasi klausytoją į kelionę, kurioje Senosios Persijos istorijos yra maišomos su jo šeimos istorijomis, kol galiausiai riba tarp realybės ir tikrovės visiškai išnyksta. 

Sahand gimė Irane, tačiau būdamas trejų turėjo bėgti iš šalies ir kartu su tėvais apsigyventi Olandijoje. Pasakojimo meno jis mokėsi Olandų Karališkajame Tropikų Institute, kur ilgus metus dirbo pasakotoju vaikams. 2004-taisiais Sahand Amsterdame įkūrė Mezrab Cultural Centre, kuris šiuo metu yra viena svarbiausių pasakojimo menui dedikuotų vietų visame pasaulyje. 2014 metais Olandų Pasakotojų bendruomenė išrinko Sahand Metų Pasakotoju. Šiuo metu jis ne tik gastroliuoja po Europą su savo solo šou, tačiau kartu ir su kitu pasakotoju bei Mezrab Storytelling School bendraįkūrėju Raphael Rodan pristato pasirodymą „My Father Held A Gun“.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/1112521468889402/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top