Azijos studijos Lietuvoje

Pašnekesiai prie arbatos apie Džong Juan čigongą

Data ir laikas: 2019-02-19 18:30 - 2019-02-19 21:30

Renginio vieta: Bebrų g. 5, Vilnius

Kviečiame į arbatos gėrimo vakarą – pažintį su Džong Juan čigongu.

Čigongas Lietuvą pasiekė gal devyniasdešimtaisiais. Panašiu metu, kaip ir japoniškasis reiki. Tiek aš apie tai ir žinojau – kažkokie pramanai – darbas su energija, kažkokie pratimai, kovos menai gal. Žodžiu, kažkas keisto, bet tikrai ne man.

O po daugelio metų patekau į Džong Juan čingongo pirmąją pakopą – pas puikų instruktorių Tomą. Ėjau net nelabai žinodama kas tai, su kuo valgoma. Ir nuo pirmųjų valandų supratau, kad tai – kelias namo. Sistema, turinti savyje viską, ko reikia. Visą gyvenimą. Kokybišką. Su širdimi. Su išmintimi. Su naujais – o gal prisimintais – gebėjimais ir talentais. Su besiplečiančia sąmone ir augančiu samoningumu.

Vėliau sekė praktika – metai po metų. Pokyčiai – manyje, ir be abejo, gyvenime. Asmeninė mokinystė pas sistemos Meistrą Siu Mingtangą. Instruktorių kursai, suteikę žinių ir galimybių dalintis tuo, ką įgyjau ir ko išmokstu kas dieną.

Tad visus, kurie galbūt žino apie čigongą labai nedaug, ar niekada nesidomėjo, kas tai yra, nuoširdžiai kviečiu į vakarą – pažintį su Džong Juan čigongo praktikomis.

Išgersime skanios tikros kiniškos arbatos (gera arbata ir jos pateikimas – neblėstanti Eriko aistra. Pašnekėsime apie tai, kas yra čigongas, kokių jų būna ir kuo ypatingas Džong Juanis. Dar apie pasaulio sandarą pagal kinus, Lao Dze, tradicinę kinų mediciną (meridianus, U-Sin ratą), in ir jang, či… Nes tai ir yra tas pamatas, iš kurio kilo ir kuo grindžiama Džong Juan čigongo sistema.

Paskaita nemokama, bet sausainučius prie arbatos mielai padėsime.

Laukiame jūsų –
Audra ir Erikas

PS: registracija reikalinga.

Nuoroda internete: http://sakubona.lt/RENGINIAI-353-Pasnekesiai_prie_arbatos_apie_Dzong_Juan_cigonga?fbclid=IwAR3j4AB1khL9DhT2XJlTfFu15u0iFI8kxZM90Eb5oAEORQSuVn3-IvnMxuM

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top