Azijos studijos Lietuvoje

Palestinos Užsienio reikalų viceministrės vieša paskaita

Data ir laikas: 2019-09-12 13:30 - 2019-09-12 15:00

Renginio vieta: VDU Daugiafunkcinis mokslo ir studijų centras, V. Putvinskio g. 23, Kaunas

Rugsėjo 12 d., ketvirtadienį, 13.30 val., VDU mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23-311) viešą paskaitą surengs Palestinos Užsienio reikalų viceministrė Europos reikalams, ambasadorė dr. Amal A. Jadou. Politikė taip pat lankysis ir VDU rektorate, susitiks su universiteto vadovybe.

Paskaitoje dr. Amal A. Jadou aptars Palestinos poziciją dviejų valstybių sprendinio klausimu – „Future of the two state solution: Palestinian view“.

Viceministrė taip pat kuruoja lyčių lygybės klausimus, dalyvauja Viduržemio jūros ir Šiaurės šalių moterų tinkle, yra Jungtinių Tautų Mediatorių grupės narė. A. Jadou įgijo teisės daktaro laipsnį Fletcherio teisės ir diplomatijos mokykloje (JAV), dalyvavo Harvardo teisės mokyklos programoje, skirtoje deryboms. Užsienio reikalų viceministre Europos reikalams diplomatė dirba nuo 2012-ųjų. Anksčiau ji dirbo Palestinos išsivadavimo organizacijos misijos JAV vadovo pavaduotoja, Prezidento ir Ministro Pirmininko patarėja užsienio politikos klausimais.

A. Jadou Lietuvoje taip pat susitiks su Užsienio reikalų viceministru, Prezidento Užsienio politikos patarėjais. Planuojami viceministrės susitikimai su Kauno meru Visvaldu Matijošaičiu, Kauno pramonės ir prekybos rūmais, Seimo Tarpparlamentine Arabijos pusiasalio šalių grupe.

Nuoroda internete: https://www.vdu.lt/lt/ivykiai/palestinos-uzsienio-reikalu-viceministres-viesa-paskaita/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top