Azijos studijos Lietuvoje

Data ir laikas: 2019-09-14 11:00 - 2019-09-15 18:00

Renginio vieta: Lietuvos teatro, kino ir muzikos muziejus, Vilniaus g. 41, Vilnius

Kai tavo pažįstamose miesto gatvėse aidi japoniški būgneliai, o viešajame transporte pastebi jau nebe pirmą superherojų, tai reiškia tik vieną — nowJapan.

Jau vienuoliktą kartą kviečia didžiausias Japonijos kultūros festivalis visame Baltijos regione. Rugsėjo 14-15 dienomis, pačioje sostinės senamiesčio širdyje įsikurs tikra Tekančios saulės šalies kultūros oazė. Šįmet festivalio programa koncentruota kaip niekad ir siekia pristatyti autentiškas tradicinę ir novatorišką Japonijos kūrybą: meno parodos, dizainas ir amatai, iliustracija ir kaligrafija, Japoniškos šventyklos Mikoshi nešimas, išskirtinis Zen vienuolio pranešimas, šiuolaikinis scenos menas ir, žinoma, maistas! Didelis dėmesys japoniškiems desertams, tradicinei virtuvei bei naujiems skoniams. Ne tik išbandysite, tačiau ir išmoksite gaminti kartu su Japonijos šefais.

Kelionė į Tekančios saulės šalį laukia šiltą rugsėjo savaitgalį, o griaustinio ir vėjo dievai Raijin ir Fujin darbotvarkę atlaisvino geriems orams. Visa programa ir bilietai – jau netrukus.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/548523429015705/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top