Azijos studijos Lietuvoje

Nemokamas seminaras „Bendradarbiavimas su Japonija. Patarimai ir patirtys.“

Data ir laikas: 2018-02-13 09:00 - 2018-02-13 14:45

Renginio vieta: Kauno PPA rūmai, II a. salė, Vytauto pr. 29, Kaunas

Europos įmonių tinklas (Enterprise Europe Network), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose ir partneriai – ES-Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centras (EU-Japan Centre for Industrial Cooperation) 2018 m. vasario 13 d. rengia nemokamą seminarą verslui apie Japoniją.

Seminaras skirtas Lietuvos įmonėms, ketinančioms žengti į Japonijos rinką ir/arba jau dirbančioms su ja. Seminaro metu bus pristatyta Lietuvos ir Japonijos užsienio prekybos apžvalga,  Europos Komisijos įsteigto ES-Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centro veikla ir pagalba ES įmonėms, ketinančioms vykdyti veiklą Japonijoje.

Ekspertė Ms. Anna Kalmi pristatys pagrindinius dalykus, kurie padės tinkamai pasiruošti ir sėkmingai plėtoti bendradarbiavimą su Japonijos verslininkais.

Renginio programa.

Seminaras vyks anglų kalba. Dalyviams bus išduoti pažymėjimai.

Vietų skaičius ribotas. Norinčius dalyvauti seminare prašome registruotis iki vasario 12 d.

Registracija: http://paramaverslui.eu/renginiai/nemokamas-seminaras-bendradarbiavimas-su-japonija-patarimai-ir-patirtys/.

Dėl papildomos informacijos kreiptis į Enterprise Europe Network projekto vadybininkę Irmą Taparauskienę tel. 8 37 229212, el.p. irma.taparauskiene@chamber.lt .

Nuoroda internete: http://chamber.lt/LT/Pradzia/Paslaugos/Renginiai/Nemokamas-seminaras-Bendradarbiavimas-su-Japonija.-Patarimai-ir-patirtys

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top