Azijos studijos Lietuvoje

Naujametinių renginių serija „Žaliojo žirgo žingsniai“

Data ir laikas: 2013-12-20 - 2014-01-31

Renginio vieta: Rytų kultūros studija "Wudang Tao" (P. Kalpoko g. 1-26, LT-44146, Kaunas) ir kitos erdvės Kaune

„Wudang Tao“ studija vakarietiškų ir rytietiškų naujųjų metų sutikimui organizuoja eilę renginių „Žaliojo žirgo žingsniai“! Palydėsime juodosios gyvatės ir pasitiksime žaliojo žirgo metus.

Kaip žinome, naujieji – dovanų metas. Šį kartą studija padovanos kauniečiams sekmadienio popietes, kurių metu šeimomis ar su draugais bus galima dalyvauti nemokamuose Wudang taichi ir pilates užsiėmimuose. Daugiau kaip mėnesį studijoje veiks menininkės Sandros Atkočiūtės kūrybinė paroda. Profesorė Dalia Sekmokienė pakvies kauniečius į kinų medicinos paskaitą, pamokys, kaip galima save apsaugoti šaltuoju metų sezonu. Argentinietiško tango mylėtojai susiburs sekmadienio vakarais, žiūrės dokumentinius filmus apie tango istoriją ir dalyvaus milongose.

Aktyviai renginių organizavime dalyvaus ir VDU Azijos studijų centro darbuotojai bei studentai. Visą renginių ciklą planuojame užbaigti žaismingai ir kūrybingai. Gamtai leidus, ASC studentai ir studijos nariai miesto centre bus nulipdyta žaliojo žirgo skulptūra. Prie šių renginių organizavimo aktyviai prisideda Kauno turizmo informacijos centras, taip pat kiti kolektyvai ir kūrėjai. Tikimės, kad kartu sukursime gražią ir prasmingą šventę.

Svarbu: pateikta renginių ciklo programa yra preliminari ir gali būti tikslinama. Sekite naujienas.

Naujametinių renginių programa
Naujametiniai sveikatinimosi užsiėmimai

Nuoroda internete: http://wudang.lt/2013/12/zaliojo-zirgo-zingsniai/

Partneriai ir rėmėjai:

Organizatorius: Rytų kultūros studija "Wudang Tao"
Partneriai: Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centras
Kauno turizmo informacijos centras

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top