Azijos studijos Lietuvoje

Meditacinės muzikos improvizacijų vakaras

Data ir laikas: 2020-07-18 18:00 - 2020-07-18 19:30

Renginio vieta: Saviugdos studija Yin-Yang, Savanorių pr. 79, Kaunas

Šį kartą Dariush Rasouli kartu su Arad Emamgholi ir Wojciech Lubertowicz surengs meditacinės muzikos improvizacijų vakarą. Pagal sufizmą, Dievo būtį galima pajusti gyvenant žemėje, atliekant tam tikras praktikas. Ir ta būsena vadinama prigimtine, joje viskas tampa dieviška. Būtent toks ir bus šis vakaras – per meditacinę muziką vedantis į save.

Kada ir kur?
Liepos 18 d. 18:00-19:30 val. Kaune, Savanorių pr. 79, Saviugdos studijoje Yin-Yang.

Kviečiam į jaukų pasibuvimą meditacijoje su muzika ir arbata.

Energetiniai mainai: 13 eur.
Registracija: FB žinute: Neringa Rutkauskiene arba tel. 869802204

Dariush Rasouli (ney) – žinomas Ney fleitos meistras, sulaukęs pripažinimo Vakaruose. Ney fleitos skleidžiamas garsas simbolizuoja sielos ilgesį Dieviškai meilei. Dariush groti fleita pradėjo mokytis 1991 metais ir baigė Teherano menų universitetą. Nuo 2004 gyvena Varšuvoje. Atlikdamas solinius muzikinius pasirodymus su Ney fleita bei grodamas su ansambliais, dalyvavo įvairiuose koncertuose ir festivaliuose Irane, Lenkijoje, Estijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Italijoje ir Japonijoje.

Arad Emamgholi (daf) – gimė Sanandaj Kurdistane, Irane. Būdamas 5 metų, Dafu grojo sufijų susirinkimuose. Nuo 1992 metų pradėjo savo muzikinę veiklą įvairiuose festivaliuose ir buvo apdovanotas 4 kartus Irane bei Kurdistane. Jis yra kocertavęs Danijoj, Turkijoj, Švedijoj, Libijoj ir t.t. Šiuo metu gyvena Teherane tęsdamas savo muzikinė veiklą bei rengdamas pamokas bei muzikines dirbtuves norintiems išmokti groti Dafu. Dafo garso vibracija yra tokia pati kaip ir širdies, todėl padeda jai išsilaisvinti. Sakoma, kad tas, kuris laiko rankose Daf, laiko savo širdį.

Wojciech Lubertowicz – garso inžinierius ir multiinstrumentalistas. Baigė Frydriko Šopeno muzikos akademiją Varšuvoje. Jo specializacija yra etniniai perkusijos instrumentai, tokie kaip rėmo būgnas, darabukas, tombakas bei medžio pučiamieji instrumentai (dudukas, nėjus). Jis bendradarbiauja su daugeliu pripažintų menininkų ir grupių, daugiausia priklausančių ankstyvosios ir liaudies muzikos žanrui, įskaitant tradicinę lenkų muziką, taip pat plačiai suprantamą alternatyviiąją ir džiazo sceną

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/947717602337348/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top