Azijos studijos Lietuvoje

Labdaros-paramos koncertas „Lietaus medžių muzika“

Data ir laikas: 2020-02-28 18:00 - 2020-02-28 19:30

Renginio vieta: Trakų pilis, Trakai

Mutsumi Saiki – jauna, perspektyvi, visame pasaulyje aktyviai koncertuojanti pianistė, šiuo metu reziduojanti Vokietijoje. Po studijų Tokijuje ji buvo priimta į Zalcburgo muzikos ir dramos menų universitetą „Mozarteum“ Austrijoje, kur bakalauro studijas baigė aukščiausiu įvertinimu. Vėliau magistro laipsnį ji įgijo Liubeko muzikos universitete Vokietijoje.

Mutsumi Saiki nuolatos koncertuoja Vokietijoje, Austrijoje ir Japonijoje tiek solo tiek ir su savo fortepijoniniu trio. Jos pasirodymus transliavo „Norddeutscher Rundfunk NDR“, taip pat tiesiogiai transliavo 25-asis „Brahms“ festivalis, o „Festspiel Mecklenburg-Vorpommern“ (Vokietija) festivalyje atlikėja koncertavo su „Norddeutsche Philharmonie Rostock“ orkestru. Vokietijoje.

M. Saiki yra daugelio konkursų laureatė, įvairių stipendijų savininkė, tarptautinių meistriškumo kursų dalyvė. Pianistė yra antrojo Jelenos Richter tarptautinio pianistų konkursų Tokijuje, 7-ojo Luciano Luciani tarptautinio pianistų konkurso Cosanzoje, „Concours International de Piano France-Amérique“ Paryžiuje laureatė. Ji taip pat yra laimėjusi Didžiuosius prizus tarptautiniame muzikos konkurse Vienoje ir 37-ame Dalios Steinberg tarptautiniame pianistų konkurse Madride. Ji buvo „Stipendium der Possehl-Stiftung“ stipendinikė.

Nežiūrint gana vakarietiškai spalvingos šio vakaro koncerto programos, pianistė atliks ir gimtosios Japonijos žymiausio šių dienų kompozitoriaus Toru Takemitsu kūrinį.

Programa:
Toru Takemitsu – Lietaus medžių muzika
F. Schubert / F. Liszt – Žiemos kelionė
Grazyna Bacewicz – Sonata fortepijonui nr. 2

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/1397177250456086/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top