Azijos studijos Lietuvoje

Kuksando savaitė su meistru Jin Mok Vilniuje

Data ir laikas: 2019-11-26 10:00 - 2019-11-30 17:00

Renginio vieta: Panorama hotel, Sodų g. 14, Vilnius

Legendinis kuksando meistras iš Korėjos Jin Mok surengs penkių dienų seminarą Vilniuje lapkričio 26-30 dienomis. Šiame seminare kviečiame dalyvauti:
– norinčius susipažinti su kuksando praktika;
– praktikuojančius I kuksando praktikos lygmenį;
– rudenį ketinančius pradėti II praktikos lygmenį.

Seminaras-pratybos vyks lapkričio 26-30 dienomis (antradienį-šeštadienį) viešbučio Panorama didžiojoje salėje Vilniuje (Sodų g. 14). Užsiėmimai antradienį-penktadienį vyks nuo 10:00 iki 18:00 valandos, šeštadienį iki 17:00 val. Pietų pertrauka truks valandą, trumpos pertraukėlės bus daromos pagal poreikį.

Penkias dienas garsusis meistras iš Korėjos Jin Mok mokys kuksando paslapčių: kaip derinti kvėpavimą ir judesį, atgaivinti gyvybės energiją ir jos cirkuliaciją. Jin Mok supažindins su akupresūros pradmenimis bei sveiko gyvenimo samprata; mokys kaip šalinti stresą, atsikratyti nemigos.

Po šių pratybų kuksando praktiką galėsite tęsti savarankiškai arba prisijungti prie Nacionaliniame kuksando centre vyksiančių užsiėmimų.

Meistras kalba korėjietiškai ir angliškai, viskas bus verčiama į lietuvių kalbą. Jei norėsite pabendrauti su meistru, tačiau nemokate anglų kalbos, taip pat išversime.

VIETŲ REZERVAVIMO IR ATSISKAITYMO TVARKA

Penkių dienų seminaro kaina vienam asmeniui 395 eurai. Rezervacija patvirtinama sumokėjus negrąžinamą 200 eurų avansą. Daugiau informacijos ir bilietai: https://kuksando.lt/savaite-su-meistru-is-korejos-jin-mok-vilniuje-lapkricio-26-30-dienomis/

Kuksando mokymas kelis tūkstančius metų buvo slaptas – Korėjos kalnuose jį praktikavo ir tobulino pasišventę žmonės, siekiantys gyventi ilgai, sveikai ir laimingai. Kuksando paslaptys buvo atskleidžiamos tik imperatoriams ir jų aplinkai. Prieš penkiasdešimt metų buvo nuspręsta kuksando parodyti Korėjai ir pasauliui. Pirmasis mokytojas, kuriam buvo patikėta skleisti kuksando, buvo Jin Mok tėvas Chung San, pelnęs didžiojo meistro titulą. Jin Mok kuksando paslaptis priėmė tiesiai iš tėvo, taigi mes kuksando mokymą gausime iš pačių patikimiausių rankų.

Savaitė su meistru Jin Mok smarkiai pakeis mūsų gyvenimą, nes suprasime ir pajusime, kas yra kūno, sielos ir proto harmonija, jau po pirmųjų pratybų pajusime kūno ir dvasios lengvumą, išmoksime per kvėpavimą atkurti gyvybės energiją, pajusime, kad pagerėjus energijos apytakai gerėja savijauta ir traukiasi įsisenėję negalavimai, sužinosime akupresūros taškus, kurie pagerins mūsų savijautą ir darbingumą.

Seminarą rengia Nacionalinis kuksando centras.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/364938764132137/https://www.facebook.com/events/364938764132137/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top