Azijos studijos Lietuvoje

Kinų kalbos konkursas VDU Azijos savaitės metu

Data ir laikas: 2017-03-06 14:30 - 2017-03-06 17:00

Renginio vieta: VDU Didžioji Aula, Gimazijos 7, Kaunas

Kovo 6 dieną kinų kalbos ir kultūros klubas „Wu Wei“ kartu su Azijos studijų centru (VDU) kviečia dalyvauti kinų kalbos konkurse.
Kinų kalbos konkurso tema – mitologija arba laisvai pasirinkta (už mitologinę temą skiriami papildomi taškai). Pradedančiųjų ir viduriniojo lygio dalyviai pristato Kinijos mitologines būtybes/ pasirenka savo temą, o pažengusiųjų lygio dalyviai patys renkasi ar pristatys lietuvių, ar kinų mitologinės būtybes arba pasirenka savo temą, tačiau nepamirškite, kad visi vardai, vietos ir t.t. turi būti verčiamos į kinų kalbą. Kalbos trukmė pagal parinktą kalbos lygį: Pradedančiųjų – apie 2min.; Vidurinysis – apie 4min; Pažengusiųjų – iki 6min.
Konkurso dalyvius vertins ir laimėtojus išrinks komisija, tačiau visi dalyviai bus apdovanoti vertingais prizais.
Dalyviai bus vertinami pagal iškalbą bei kontaktą su auditorija. Pageidautina, kad dalyvis ne skaitytų tekstą, bet kalbėtų (už skaitymą bus mažinami taškai).
Šis Kinų kalbos konkursas yra Azijos savaitės renginių ciklo (kovo 6-10 d.) viena sudedamųjų dalių.
Registruotis galima iki 2017 m. Kovo 3 dienos (imtinai).
Daugiau informacijos apie konkursą ir Azijos savaitės renginius bus galima rasti „Wu Wei“ klubo svetainės Facebook profilyje, VDU Azijos savaitės Facebook puslapyje. Iškilus klausimams galima kreiptis el. paštu wuweiklubas@gmail.com

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/684821835013297/

Partneriai ir rėmėjai:

Confucius Institute at Vilnius University

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top