Azijos studijos Lietuvoje

Kiniškos arbatos ceremonija ir pažintis su meditacija

Data ir laikas: 2019-06-06 18:30 - 2019-06-06 21:00

Renginio vieta: J. Basanavičiaus g. 29a , III aukštas, 18 kab., Vilnius

Ketvirtadienio vakaras skirtas kiniškos arbatos ceremonijai, pokalbiui apie rytų dvasinio kelio tradicijas ir pažintį su meditacija.

Programa
Pu-Erh arbatos gėrimo ceremonija. Ši arbata Kinijoje kartais vadinama arbatų karaliumi. Subrandinta arbata yra kaip geras vynas – metams bėgant jos skonis ir savybės keičiasi, stiprėja, įgauna savitumo. Pu-Erh arbata pasižymi gydomuoju poveikiu, ypač cholesterolio kiekio mažinimu, taip pat skatina medžiagų apykaitą. Ragaujant šią arbatą, pokalbis dažniausiai būna gyvas ir aktyvus.

Pokalbis apie rytų dvasinio kelio ir saviugdos tradicijas. Daugiausiai kalbėsime apie Džong Juan Čigongo ( Ciguno ) mokyklą, tačiau paliesime ir kitas tradicijas – Daoizmą, Budizmą. Trumpa jų istorija, ir kaip šios mokyklos yra praktikuojamos šiais laikais. Pasidalinsiu įžvalgomis, kaip nepasiklysti tarp daugybės krypčių, mokymų ir guru.

Pažintis su meditacija ir energetinėmis praktikomis. Išbandysime keletą paprastų meditacijų, kurių poveikį dalyviai galės pajusti iškart.

Susitikimą ves Džong Juan Čigongo mokyklos instruktorius Šarūnas Kaniava. Šioje mokykloje praktikuojantis 7 metus, yra Meistro Siui Mintano asmeninis mokinys.

Vieta: J. Basanavičiaus g. 29a , III aukštas, 18 kab.
Laikas : Birželio 6 d., pradžia 18.30 val.
Kaina: 8 Eur.
Registracija : s.kaniava@gmail.com; 8 620 41155 arba FB.
Daugiau apie Džong Juan Čigongą www.zyq.lt

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/322649701742798/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top