Azijos studijos Lietuvoje

Data ir laikas: 2017-01-11 18:30 - 2017-01-11 20:30

Renginio vieta: Piano Man bar Islandijos g. 1, LT-01401 Vilnius

Šiame Kelionių klube susipažinsime net su dviem keliautojais! Viena iš jų – Lina, kuri Kinijoje praleido trejus metus ir netrukus vėl planuoja grįžti į šią šalį. Kitas – Richard, dvejus metus Vilniuje gyvenantis olandas, puikiai kalbantis lietuviškai ir kas 4 mėnesius, kaip pats sako, vis išvykstantis kažkur pakeliauti. Kinijoje Richard praleido mėnesį.
Dvi skirtingos istorijos, tikimės, padės mums susidaryti įspūdį kaip keliauti po Kiniją ir ko ten tikėtis. Juk šalis – milžiniška ir išnaršyti ją visą – neužtektų metų.
Beje, Lina, įstojusi studijuoti į Vilniaus universiteto Orientalistikos centrą kinų kalbos – netrukus į šią šalį išvyko dirbti anglų kalbos mokytoja (o tai, tikriausiai, viena populiariausių į šalį atvykstančių jaunų užsieniečių profesijų). Gyveno ji – keliuose miestuose ir keliavo net po kelis regionus. Kaip pati sako, apie šią šalį vis dar labai daug gajų mitų, o mes dažnai tiesiog nesuprantame kinų bei jų charakterio ir savybių.
Tuo tarpu Richard po Kinija keliavo mėnesį, praėjusį rugpjūtį. Savo kelionę pradėjęs populiariajame Šanchajuje ir jo regione, vėliau skrido į Pekiną, iš kur patraukė į Pingyao, paskui į Xi’an’ą, Jiuzhaigou, Hefei/Huangshaną, kol galiausiai ir vėl grįžo atgal į Šanchajų. Išbandęs kone visas transporto priemones mums Richard žadėjo papasakoti laaabai daug nuotykių.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/717359621764651/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top