Azijos studijos Lietuvoje

Japoniška arbatos ceremonija, ruošia „Kyumeikan mokyklos“ vaikai

Data ir laikas: 2020-02-01 13:00 - 2020-02-01 16:00

Renginio vieta: Azija LT, Savanorių pr. 3-2, Kaunas

Kviečiame pasimėgauti japoniška matcha arbata, kurią jums iš visos širdies paruoš „Kyumeikan mokyklos“ auklėtiniai.

Matcha – ypatingo skonio japoniška arbata, kuri nepalieka abejingų, o gomurį palytėjęs jos skonis ilgam išlieka atmintyje. Kas nors kartą yra jos ragavęs, galėtų ilgai pasakoti apie šio ypatingo gėrimo suteiktą malonumą ir patirtus pojūčius ir užburiantį paruošimo procesą. O dar svarbiau, kai matcha ruošiama su meile, dėkingumu ir pagarba. „Kyumeikan mokyklos“ auklėtiniai visi moka paruošti kvapnų matchos puodelį ir žino, kokia turi būti puta arbatos paviršiuje, kaip arbatą pateikti, kaip ją išgerti, kaip nusilenkti ir padėkoti. Jie mielai savo žiniomis bei patirtimi pasidalins su jumis. Kviečiame pasimėgauti matcha arbata paruošta vaikų rankomis. Vaikų, kurie yra kendo kovotojai, kurie stengiasi įnešti savo indėlį organizuojant jiems ir mums visiems taip svarbų tarptautinį vaikų kendo turnyrą, kuris jau ketvirtus metus iš eilės rengiamas Kaune. Šiais metais vyks kovo 14 d.

Kviečiame visus, įėjimas atviras.

Jūsų laisva auka surinkti pinigai bus skirti „Kyumeikan mokyklos“ organizuojamo tarptautinio Sugiharos vaikų kendo turnyro organizacinėms išlaidoms padengti.

Šių metų vasario mėn.1 d., šeštadienį, „Azija LT“ patalpose, adresas: Savanorių pr.3-2, Kaunas, nuo 13 val. iki 16 val. bet kuriuo laiku.

Mūsų partneris ir draugas šiame renginyje – „Azija LT“.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/249176332732860/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top