Azijos studijos Lietuvoje

Data ir laikas: 2020-09-03 19:30 - 2020-09-06 19:02

Renginio vieta: KINO DELI, A. Smetonos g. 5, Vilnius

Izraelio ambasada Lietuvoje ir KINO DELI kviečia švęsti izraelietišką kiną – rugsėjo 3 – 6 dienomis kino teatre KINO DELI vyks Izraelio kino dienos!
Keturi filmai, šeši nemokami seansai, būtina registracija ir, beabejo, veido kaukės seanso metu.

REPERTUARAS:

MAIŠTAUTOJAS (The Unorthodox)
2018 | Izraelis | rež. Erilan Malka | komedija, drama

Rugsėjo 3 d., 19:30
NEMOKAMI BILIETAI: http://bit.ly/maistautojas

Rugsėjo 6 d., 15:15
NEMOKAMI BILIETAI: http://bit.ly/maistautojas2

1983 metai. Kai Yakov Cohen dukra dėl etninių priežasčių yra pašalinama iš mokyklos, jis nusprendžia kovoti. Yakov, Jeruzalės spaustuvininkas, yra paprastas vaikinas, neturintis nei žinių, nei pinigų ar ryšių ir neturintis jokios politinės patirties. Tačiau stipri valia ir aistra leidžia imtis veiksmų, paremtų įsitikinimu, kad jis ir kiti sefardų žydai turi sugebėti gyventi oriai ir išdidžiai. Yakov su dviem draugais įkuria pirmąją politinę grupę Jeruzalėje etniniu pagrindu, veikdami savo atstovaujamiems žmonėms būdingu keliu: ne kostiumuotajam visuomenės tipui, bet žmonėms, viršūnės siekantiems nuo žemiausio laiptelio. Jų veikla yra neoficiali, paremta meile savo bendražygiui, pagyvinta puikaus humoro jausmo ir daug įniršio.

Nežinodami politinio žaidimo taisyklių bičiuiliai jas kuria čia pat veikdami- pradeda vieną keisčiausių, nuostabiausių ir įkvepiančių rinkimų kampanijų, kurias Izraelis kada nors yra matęs. Šiandien Sfarado sargybinių politinė partija, vadinama „Shas“, yra imperija, institucija ir prekės ženklas, darantis milžinišką įtaką visai visuomenei.

Trukmė: 1 val. 39 min
Hebrajų kalba su lietuviškais subtitrais
Anonsas: youtu.be/LUar9iFwJE4

TĖVE MŪSŲ (Our Father)
2016 | Izraelis | rež. Meny Yaesh | drama

Rugsėjo 4 d., 20:00
NEMOKAMI BILIETAI: http://bit.ly/tevemusu

Rugsėjo 6 d., 17:15
NEMOKAMI BILIETA: http://bit.ly/tevemusu2

Moralinį konfliktą išgyvenantis naktinio klubo apsauginis su žlungančiomis svajonėmis tapti tėvu atsiduria Izraelio pogrindyje. Griežtas, bet garbingas Ovadia Rachmim dirba Tel Avivo naktinio klubo durininku. Gyvenimas su žmona Rachel įtemptas dėl jų nevaisingų pastangų susilaukti vaiko. Norėdamas išgelbėti savo santuoką, pinigų neturintis Ovadia eina dirbti pas smulkų gangsterį ir renka skolas, kad galėtų susimokėti už brangius žmonos vaisingumo gydymo metodus. Jo galutinis bandymas išsilaisvinti iš smurto ir nusikaltimų išbandys jo ištikimybę ir privers priimti sudėtingą sprendimą – apsaugoti šeimą ar išduoti draugus.

Trukmė: 1 val. 47 min
Hebrajų kalba su lietuviškais subtitrais
Anonsas: youtu.be/MTDqHkssJoU

AŠERIO LIKIMAI (Scaffolding)
2017 | Izraelis, Lenkija | rež. Matan Yair | drama, trileris

Rugsėjo 5 d., 18:00
NEMOKAMI BILIETAI: http://bit.ly/aseriolikimai

Septyniolikmetis Ašeris visada buvo impulsyvus rūpesčių kėlėjas. Jam sunku susikaupti klasėje, jis dažnai jaučia įniršį ir potraukį į smurtą, tačiau taip pat yra apdovanotas žavesiu ir gatvės išmintimi. Nors griežtas tėvas jį mato kaip natūralų šeimos pastolių verslo perėmėją, Ašeris randa kitokį vyrišką pavyzdį – švelnų literatūros mokytoją Rami – ir užmezga su juo ypatingą ryšį. Patekęs tarp dviejų pasaulių, Ašeris ieško galimybės naujam gyvenimui ir naujai tapatybei. Kai įvyksta netikėta tragedija, jis turi išlaikyti svarbiausią brandos testą.

Trukmė: 1 val. 33 min.
Hebrajų kalba su lietuviškais subtitrais
Anonsas: youtu.be/58a86S_nqao

PASKUTINIS ANSAMBLIS LIBANE  (The Last Band in Lebanon)
2016 | Izraelis | rež. Itzik Kricheli, Ben Bachar | komedija

Rugsėjo 5 d., 20:00
NEMOKAMI BILIETAI: http://bit.ly/ansamblis

Milžiniškos sėkmės Izraelyje sulaukusi komedija – juoką balsu provokuojantis filmas apie armijos bičiulius, kuriame derinami absurdiškos komedijos elementai, romantika ir muzika tam, kad būtų sukurtas toks karštas kaip Negevo dykuma filmas.

Shlomi, Assafas ir Kobi yra Izraelio atsargos kariai ir karinės roko grupės nariai. Palikę priešo linijas „Hezbollah“ teritorijoje, trys niurzgliai pradeda klastingą kelionę, kuriai reikia suvienyti ir atidėti į šalį savo sudėtingus ligšiolinius rūpesčius, kad sugebėtų grįžti namo. Nepaisant Izraelio pasitraukimo iš Libano 2000 m., veiksmas (ir kulkos) skraido greitai ir įsiutusiai.

Trukmė: 1 val. 39 min
Hebrajų kalba su lietuviškais subtitrais
Anonsas: youtu.be/5NWMb5p9gOQ

Seansai nemokami, tačiau būtina išankstinė registracija. Nuorodas nemokamiems bilietams įsigyti rasite prie kiekvieno filmo aprašymo.

Mieli žiūrovai, atvykus prašome laikytis šių reikalavimų:
– Vyresniems nei 6 m. asmenims seanso metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (kaukes ar respiratorius);
– Prieš ir po seanso pasirūpinkite rankų higiena (dezinfekcines priemones rasite salės prieigose);
– Eilėje prie bilietų kasos laikykitės saugaus, ne mažesnio nei 1 m. atstumo nuo aplinkinių asmenų. Bilietus maloniai kviečiame iš anksto įsigyti internetu;
– Pasiliekame teisę į seansą neįleisti asmenų, kuriems pasireiškia akivaizdūs viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai.

#kinodeli

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/1798615353623016/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top