Azijos studijos Lietuvoje

Fotografijų parodos „Palestinos žmonės“ atidarymas Kaune

Data ir laikas: 2017-02-08 18:00 - 2017-02-08 19:00

Renginio vieta: Kauno įvairių tautų kultūrų centras, Šv. Gertrūdos g. 58, 44261 Kaunas

Fotografijos iš Palestinos – lietuviams mažai pažįstamo krašto, žiniasklaidoje dažniau minimo tik dėl įvairių negandų – pirmą kartą atkeliavo į Kauną. Vaizdai iš šio žemės trupinėlio atspindi ne tik Palestinos įvairovę, bet ir jos kultūros daugiasluoksniškumą, šeimos ir tradicijų grožį ir svarbą bei kiekvieno žmogaus unikalumą.
Ne vienerius metus Palestinoje praleidusi nuotraukų autorė siekia atskleisti daugialypį ir sudėtingą palestiniečių portretą, tuo mesdama iššūkį dažnai vienpusiškam ir neigiamam šalies vaizdavimui.
Gabrielė yra baigusi socialinius mokslus ir pastaruosius penkerius metus Palestinoje vykdė socialinius projektus su vaikais ir jaunimu. Savo fotografijos darbus ji yra pristačiusi parodose Vilniuje (Seime, Mokytojų namuose, jaunimo centruose), Jeruzalėje, Minske ir kituose miestuose.
Atidarymo metu bus rodomas trumpas dokumentinis filmas „Sienos vaikai“, kurtas projekto metu Vakarų krante pabėgėlių stovykloje kartu su aktyvistu Jonu Ohmanu ir jaunais palestiniečiais filmų kūrėjais.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/1092157267577829/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top