Azijos studijos Lietuvoje

Data ir laikas: 2020-10-18 10:00 - 2020-10-18 12:00

Renginio vieta: One Drop Zendo edukacinė erdvė, Savanorių pr. 130A, Kaunas)

Sugiharos savaitės sekmadienis vadinamas Vienovės diena. Dzen pristato ir kartu meditacijai kviečia Tsugen Koji (Darius Šarauskas) ir Japonijos Rindzai linijos tarptautinė bendruomenė One Drop Zen Lithuania, kurios įkūrėjas yra Dzen meistras budistų vienuolis Taigen Shodo Harada Roshi.

„Dzen – tai visų religijų pirmapradis šaltinis, – sako beveik 30 metų dzen budizmą praktikuojantis Tsugen Koji ( Darius Šarauskas). – Dzen – tai visuma, gyvenimas vienoje, nedalomoje akimirkoje.“

Ar mokate gyventi vienoje akimirkoje? Ar šiame chaotiškame pasaulyje sugebate nuraminti savo protą ir nuolat tarsi aštuonkojis čiuptuvais mus raizgančias mintis? Ar norite išmėginti dzen meditaciją? Užsiėmimo metu jus ne tik supažindins su dzen meditacijos principais bei pamokys kvėpavimo technikos, bet kartu išbandysite dzadzeną – sėdėjimą meditacijoje, o taip pat kinčiną – meditaciją vaikščiojant. Kodėl dzen meditacija vyksta atmerktomis akimis? Kodėl iškvėpimas turi būti ilgesnis ir gilesnis nei įkvėpimas? Turėsite unikalią progą pamatyti 108 cm ilgio keišiaku lazdą, kuria per pečius mušami vienuoliai ir meditacijos praktikantai, išgirsti dzen varpo gaudesį, meditacijos pradžios ir pabaigos varpelius.

„Ką duoda dzen? Negaliu pasakyti. Tai reikia patirti. Man – tai grįžimas namo“ – kviečia į paskaitą Tsugen Koji (Darius Šarauskas).

Organizuoja One Drop Zendo.
Reikalinga išankstinė registracija telefonu: +370 615 22493

Renginio lankytojai bus prašomi laikytis visų saugos reikalavimų susijusių su COVID-19 pandemijos reikalavimais. Jie bus patikslinti prieš renginį.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/2739863216301522

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top