Azijos studijos Lietuvoje

„Dragon Ball“ protų mūšis

Data ir laikas: 2019-01-19 19:00 - 2019-01-19 21:00

Renginio vieta: Knygų ministerija, Laisvės al. 29, Kaunas

„Drakonų kova“ (angl. „Dragon Ball“) yra neatsiejamas populiarios kultūros reiškinys ne tik Azijoje ar vakarų Europos šalyse, bet ir daugeliui iš mūsų gyvenančių Lietuvoje. Ir nesvarbu koks būdavo mūsų amžius ar oras lauke – visi draugiškai skubėjome pamatyti naujų Songoko ir jo bičiulių nuotykių.

Būtent todėl, norėdami Jums sukelti nostalgiją, kviečiame sudalyvauti „Drakonų kovų“ viktorinoje Kaune, kurioje Jums teks atsakinėti į įvairaus pobūdžio klausimus, susijusius su šia nuostabia animacinių filmukų serija.

Viktorinos metu Jūsų lauks 5 skirtingi turai (50 klausimų apie „DB“, „DBZ“, „DBS“ ir „DBGT“), staigmenos ir prizai, kurių nusipelnys pirmaujančios komandos, bei smagi atmosfera bendraminčių būryje.

Todėl, jeigu prijaučiat „Drakonų kovoms“, sausio 19 dieną ateikite į „Knygų ministeriją“ ir įrodykite, kad esate tokie pat kieti kaip ir pats Gokas.
Atidaromos durys – 19:00
Žaidimo pradžia – 19:30
Žaidimo pabaiga ~ 21:00
Vieta – knygynas-kavinė „Knygų ministerija“, Laisvės al. 29, Kaunas.
Vienos komandos narių skaičius – 3-4 žmonės.
Kaina vienam žmogui – 3 eurai.

Registruokite savo komandas su tiksliu narių skaičiumi ir pavadinimu šiuo adresu – kaunas.protmusis@gmail.com, laiško temoje įrašę „Dragon Ball. Knygų ministerija“. Registruodamiesi BŪTINAI nurodykite kontaktinį telefono numerį.

Komandų registracija vyks iki sausio 17 dienos.
Paskubėkite, nes vietų skaičius ribotas.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/229300841323120/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top