Azijos studijos Lietuvoje

Apsilankymas japoniškame sode su šaltiniu Sei Shin En

Data ir laikas: 2020-06-06 11:00 - 2020-09-05 17:00

Renginio vieta: Japoniškas sodas su šaltiniu SEI SHIN En šalia Japonų kultūros namų, T. Kosciuškos 26, Vilnius

Visą vasarą kviečiame sekmadieniais ir šeštadieniais nuo 11 iki 17 val. pasivaikščioti po Japonišką sodą su šaltiniu SEI SHIN En (liet. Tyros širdies), pasėdėti pavėsinėje ir pasigėrėti šaltiniu ir jo čiurlenimu, paukščiukų čiulbėjimu, augalais, žaluma ir unikaliomis akmenų kompozicijomis. Įėjimas nemokamas ir be registracijos.

Taip pat, šeštadieniais ir sekmadieniais, nuo 15 iki 17 val., organizuojamos grupės pasivaikščioti po sodą, apie kurį papasakosime daugiau ir išsamiau. Apsilankysime šalia esančiuose Japonų kultūros namuose, kur susipažinsite su japonų kultūra, tapyba ir kaligrafija, pamatysite nuotraukas iš sodo įrengimo ir susipažinsite su jo gimimo istorija. Pavaišinsime ir japoniška Matcha arbata (energizuojanti, turinti daug vitaminų, antioksidantų), kurią galėsite pasigaminti patys specialiame dubenėlyje su šepetėliu, bei papasakosime apie japonų arbatos ceremoniją. Kaina už ekskursiją su arbatos ragavimu nuo vieno žmogaus 10 eur. Studentams, moksleiviams, senjorams 8 eur.. Trukmė – 1.30 – 2 val.(priklausomai nuo žmonių skaičiaus). Registracija telefonu 8 67715588, arba el. paštu info@nihon.lt (Marija). Galima derinti kitą dieną ir Jums tinkamą laiką privačiai ekskursijai nuo 3 žmonių.

Adresas: Japoniškas sodas su šaltiniu SEI SHIN En šalia Japonų kultūros namų, T. Kosciuškos 26, Vilniuje (dešinėje 26 namo pusėje (žiūrint į Neries pusę), nusileidus laipteliais (esančiais prie Odontologijos klinikos) link upės. Šalia sodo yra Vatikano Ambasada.

Lauksime Jūsų apsilankant!

*Labai prašytume perskaityti prie vartelių esančią informaciją kaip elgtis ir kur galima vaikščioti sode

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/562060238048185/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top