Azijos studijos Lietuvoje

Apsilankymas japoniškame sode su šaltiniu

Data ir laikas: 2019-10-13 11:00 - 2019-12-29 16:00

Renginio vieta: Japoniškas sodas SEI SHIN EN, T. Kosciuškos g. 26, Vilnius

Kviečiame sekmadieniais nuo 11 iki 16 val. pasivaikščioti po rudeninį Japonišką sodą su šaltiniu SEI SHIN En (liet. Tyros širdies), pasėdėti pavėsinėje ir pasigėrėti šaltiniu ir jo čiurlenimu, augalais ir paukščiukų čiulbėjimu. Įėjimas nemokamas ir be registracijos. Bet, būsime dėkingi už paramą sodui, kuri bus skirta sodo priežiūrai.

Taip pat, organizuojamos grupės (nuo 3 iki 12 žmonių) pasivaikščioti po sodą, apie kurį papasakosime daugiau ir išsamiau. Apsilankysime šalia esančiuose Japonų kultūros namuose, kur susipažinsite su japonų kultūra, tapyba ir kaligrafija, pamatysite nuotraukas iš sodo įrengimo ir susipažinsite su jo gimimo istorija. Pavaišinsime ir japoniška Matcha arbata, kurią galėsite pasigaminti patys specialiame dubenėlyje su šepetėliu, bei papasakosime apie japonų arbatos ceremoniją. Kaina už ekskursiją su arbatos ragavimu nuo vieno žmogaus 8 eur.. Trukmė – 1.30 – 2 val.(priklausomai nuo žmonių skaičiaus). Dieną ir laiką galima derinti pasiskambinus telefonu 8 67715588, arba el. paštu info@nihon.lt (Marija).

Adresas: Japoniškas sodas su šaltiniu SEI SHIN En
šalia Japonų kultūros namų, T. Kosciuškos 26, Vilniuje (dešinėje 26 namo pusėje (žiūrint į Neries pusę), nusileidus laipteliais (esančiais prie Odontologijos klinikos) link upės. Šalia sodo yra Vatikano Ambasada.

Lauksime Jūsų apsilankant!

*Labai prašytume perskaityti prie vartelių esančią informaciją kaip elgtis ir kur galima vaikščioti sode

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/2393217270773647/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top