Azijos studijos Lietuvoje

Aplinkos apsauga Japonijoje: ko galėtume pasimokyti?

Data ir laikas: 2021-03-09 18:00 - 2021-03-09 19:30

Renginio vieta: Zoom platforma

Skelbiame jau penktąją „Zoom on Japan“ paskaitų ciklo dalį!Kviečiame į paskaitą „Aplinkos apsauga Japonijoje: ko galėtume pasimokyti?“, kurią skaitys Vytauto Didžiojo universiteto lektorius dr. Linas Didvalis.

Tuos, kurie lankėsi Japonijoje, tikriausiai nustebino šimtamečių medžių apsuptos šventyklos, neužterštas oras milijoniniuose Tokijo ar Osakos miestuose, o dažnas prisimins, kad kovai su klimato kaita skirta konvencija buvo pavadinta Kioto vardu. Tad ar Japonija susiduria su aplinkosaugos problemomis? Jeigu susiduria, kaip jas sprendžia? Ir jeigu gerai sprendžia, gal būtų galima ko nors iš to pasimokyti? Paskaita pakvies pakeliauti po Japonijos istoriją, suprasti esamą situaciją, o taip pat ir pažinti, ką apie aplinkos apsaugą mąsto patys japonai.

Dr. Linas Didvalis – VDU lektorius, Azijos studijų centro vadovas. Japonijos aplinkosaugos politikos doktorantūros studijas baigė Tokijuje įsikūrusiame Tarptautiniame krikščioniškame universitete.

Paskaita vyks kovo 9 d. 18:00 val. „ZOOM“ platformoje lietuvių kalba, tačiau ne viešai. Todėl norinčius dalyvauti kviečiame užsiregistruoti el.paštu culture@vn.mofa.go.jp bei nurodyti savo vardą, pavardę, el.pašto adresą. Paskaitos dieną atsiųsime prisijungimo nuorodą, jūsų kompiuteryje papildomai nereikės įdiegti jokių programų. Klausytojų skaičius ribotas, tačiau paskaitos įrašu vėliau pasidalinsime ambasados Facebook puslapyje.

Informacija apie kitas „Zoom on Japan“ paskaitas bus skelbiama atskirai kiek vėliau.

Kviečiame nepraleisti progos ir daugiau sužinoti apie Japoniją!

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/JapanEmb.Lithuania/photos/a.426946684004222/4212474382118081/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top