Azijos studijos Lietuvoje

Data ir laikas: 2019-12-14 10:30 - 12019-12-15 17:00

Renginio vieta: Mykolo Romerio Universitetas, Ateities g. 20, Vilnius

Turim gerų naujienų! Dar 2013-siais pradėtas šiltas ir bendruomeniškas renginių ciklas AnimeWeekend The Begining pristato prieškalėdinį gruodžio mėnesio renginį! Jei domiesi tradicinėmis ir populiariosiomis Azijos šalių kultūromis, komiksais bei sportu, rezervuok datą jau dabar! Šį kartą lauks net dviejų dieninių dalių programa, kurioje akys džiaugsis pagrindiniais Cosplay ir K-POP šokių konkursais. Pasiruošk savo jėgas išbandyti jau pamėgtuose konsolių turnyruose Mortal Kombat ir Tekken arba prisidėk prie draugų, šėlstančių Just Dance šokių aikštelėje. Nori dar daugiau? Sukurk genialius laisvės planus pabėgimo kambariuose, kurie veiks viso renginio metu!

Daugybė konkursų padės pamiršti laiką Menų Alėjoje bei kitose renginio zonose. Esi išrankus ir spontaniškas? Tikrai turėsi iš ko pasirinkti!

Renginys įprastai džiugins ir pačiais geidžiamiausiais atributais, kuriuos galėsi įsigyti vietoje – pradėk taupyti jau šiandien! Pažadame anime atributikos, kolekcinių figūrėlių, smagių pagalvių ir žaislų, K-POP grupių aksesuarų, rytietiškos virtuvės gėrybių bei „geekiškų” vakarų kultūros kūrinių, Marvel ar DC komiksų. Būtinai prisimink ir Menų alėjos dalyvių turgelį, kuriame bus prekiaujama įvairiais darbais.

AnimeWeekend: Winterfall’19 tavo kalendoriuje jau rezervuotas gruodžio 14-15 d. Vilniuje, Mykolo Romerio Universiteto I-ame korpuse.

Renginys mokamas / bilietų kainos
Šeštadienis (Gruodžio 14d.) – 9 Eur
Sekmadienis (Gruodžio 15d.) – 8 Eur
Bendras dviejų dienų bilietas – 15 Eur
Bilietai: https://kakava.lt/renginys/animeweekend-winterfall19/1228/2969 

Cosplay ir Kpop konkursų dalyviams abiejų dalių (bendras) bilieto kaina – 5€ (kaina nurodyta tik renginio metu / pačiame renginyje).

Registracijos formos:
Cosplay ir Asian dance / Kpop konkursų registracijos
Cosplay (Solo, Cosband, Cosplay dance, OC kategorijoms) registracija https://forms.gle/JZx36s4dJkocsYoR8
Asian dance / Kpop registracija (Asian dance / Kpop Solo ir Group kategorijoms) https://forms.gle/aQ3C3ppvk6fY2ZwL8

Registracija menų alėjos dalyviams norintiems tūrėti savo mini stendą renginio metu https://forms.gle/JhS2NcJBPKeVZGdr9

Daugiau informacijos jau artimiausiu metu.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/440276383269813/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top