Azijos studijos Lietuvoje

Vytauto Didžiojo Universitete vyks Rytų Azijos šalių kalbų vasaros mokykla

Data ir laikas: 2015-06-16 - 2015-06-17

Renginio vieta: Gimnazijos g. 7, Kaunas

VDU Azijos studijų centras kviečia visus besidominčius Rytų Azijos šalių kalbomis į pirmąją Lietuvoje vasaros mokyklą, skirtą vertimams iš japonų, kinų ar korėjiečių kalbų. Laukiami ne tik kursus lankantys universitetų studentai, bet ir visi besimokantys šių kalbų savarankiškai.

Vasaros mokykloje dalyvių lauks ne tik paskaitos apie vertėjo darbo ypatumus, vertimo teoriją ir dažniausiai pasitaikančias vertimo klaidas, bet ir praktiniai užsiėmimai, kuriuose bus galima išbandyti savo vertimo gebėjimus, gauti patarimų, išmokti naudotis vertėjams naudingomis priemonėmis. Paskaitas ir užsiėmimus ves profesionalūs vertėjai ir dėstytojai iš Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos, Vilniaus universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto, patirtimi dalinsis vertimų praktikos turintys studentai.

Vasaros mokykla vyks birželio 16-17 dienomis, VDU patalpose Kaune.

Dalyvio mokestis: ankstyvos registracijos (iki birželio 10 d.) – 20€, įprastinis (iki birželio 15 d.) – 30€.*

Prašymus registruotis arba klausimus apie vasaros mokyklą siųskite el. paštu L.Didvalis@pmdf.vdu.lt. Laiške nurodykite, kuri iš Rytų Azijos kalbų Jus labiausiai domina.

* Organizatoriai pasilieka teisę sustabdyti registraciją, jeigu dalyvių skaičius viršytų nustatytą kiekį. Į dalyvio mokestį neįtrauktos apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos.

Partneriai ir rėmėjai:

VDU Azijos studijų centras

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top