Azijos studijos Lietuvoje

Šokio žingsniu per Aziją: Tai Či

Data ir laikas: 2021-05-30 11:00 - 2021-05-30 12:30

Renginio vieta: Zoom platforma

Vasarai jau beldžiantis į mūsų kiemus, norime Jus pakviesti į dar vieną ,,Šokio žingsniu per Aziją“ užsiėmimą, kurio metu keliausime toli į rytus, kur iš naujo atrasime kiniškąją Tai Či judesio sistemą!

Dažnai manoma, jog Tai Či yra tik vienas iš rytietiškų kovų menų stilių, tačiau tai yra kur kas daugiau! Šis, prieš beveik tūkstantį metų daoistų ir budistų vienuolių išrastas menas spėjo apkeliauti visą pasaulį ir pritraukti tiek jaunus, tiek senus. Minkšti ir ramūs judesiai primena lėta ir grakštų šokį. Sąmonei – tai koncentracijos, valios jėgos ir vizualizacijos lavinimas; dvasiai – tai meditacija, harmonizuojančių bei stabilizuojančių psichinę būseną pratimų sistema.

Šį kartą užsiėmimą apie Tai Či meną ves Kinijos nacionalinio Tai Či čempionato nugalėtojas bei pirmos klasės Tai Či instruktorius Liang Wenming. Mokytojas iš Kinijos taip pat yra baigęs Pekino sporto universitetą, o šiuo metu studijuoja doktorantūros studijas Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre.

Liang Wenming akomponuos jau gerai pažįstama Kristina Luna – Indijos klasikinių šokių profesionalė ir Vilniaus universiteto lektorė.
Užsiėmimas vyks anglų kalba, tačiau kūno kalba bus neabejotinai reikalinga labiausiai

Tad kviečiame susitikti jau gegužės 30 d. 11 val.!

Primename, kad ,,Šokio žingsniu per Aziją“ projektas yra orientuotas į kūno pažintį su skirtingomis šokio technikomis, tad užsiėmimui pasiruoškite patogią aprangą, o kad būtų dar linksmiau – pasikvieskite pajudėti drauge ir visą savo šeimą.

PRISIJUNGIMO INSTRUKCIJOS:
Renginio valandą spustelėkite „Join event“ ir įveskite šį kodą: 963663
Renginio partneris: didžiausias kinų kalbos bei kultūros centras Lietuvoje – Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/623033938656106/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top