Azijos studijos Lietuvoje

Lipdymas su Raku degimu (ekskursija)

Data ir laikas: 2021-08-14 11:00 - 2021-08-14 13:00

Renginio vieta: Balio ir Vandos Sruogų namai-muziejus, B. Sruogos g. 21, Kaunas

Kaip ir kiekvienais metais Keramikos akademija nepalieka abejingų keramikos mylėtojų. Šiemet taip pat organizuojame lipdymą ir lauko Raku degimą pas Dormantė Pekinski. Kaip ir kas met, taip uždarome savo sezoną, pasikrauname naujų jėgų pradėti naująjį. Gerų emocijų pasikrauti tiesiog būtina!

Rugpjūčio 14d. 11 val. Indų lipdymas B. ir V. Sruogų namai-muziejuje (Adresas: B. Sruogos g. 21) iš specialaus lauko degimui pritaikyto molio.

Rugsėjo 05d. Glazūravimas ir unikalus lauko Raku degimas pas Dormane Pekinski, Trakų rajone.

Rugpjūčio 14d. kviečiame į užsiėmimą susipažinti ir išbandyti specialų molį. Iš jo galėsime nusilipdyti 1-2 indelius tam tikro matmens. Indų tema nėra apibrėžta, tai gali būti tiek puodelis, tiek piala, dubenėlis. Tai ko Jums tikrai reikia, ką naudosite praktiškai. Darbus išdegsime pirmuoju degimu.

Dalyviams bus sukurta galimybė rugsėjo mėn. vykti į ekskursija pas Dormane Pekinski, Trakų rajone, glazūruoti savo puodelius ir degti unikaliu Raku lauko degimu. Tai reta galimybė iš arti pamatyti Anagamos krosnį ir sudalyvauti Raku degime, kuris nepalieka abejingu. Apžiūrėti Eko molinį namą, pajusti, kodėl mes taip mylime šią erdvę.. O grįžtant, esant jėgų ir noro aplankyti senąją Lietuvos sostinę –Trakus.

Lipdymo kaina 15 eur. (Naudojamas specialus molis lauko degimui) iki 1,3 – 2 val.
Glazūravimas ir Raku degimas Trakų rajone rugsėjo 5d. d. ekskursijos kaina (20 eur) Transportas jūsų. Užtruksime ± 4 val.
Galima pasirinkti ir dalyvauti tik lipdyme be ekskursijos.
Dalyvavimui reikalinga registracija (Vietų skaičius ribotas)
el. paštu arba telefonu:
kristina.alsauskiene@gmail.com
tel. 860057124
(profesionaliomis priemonėmis pasirūpinsime mes.)

Jei netinka lipdymo data, yra galimybė Jus pakviesti ir darbo dienos vakarą.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/229605005688717

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top