Azijos studijos Lietuvoje

Apsilankymas rudeniniame japoniškame sode SEI SHIN En

Data ir laikas: 2020-09-23 11:00 - 2020-11-21 17:00

Renginio vieta: Japoniškas sodas SEI SHIN EN, T. Kosciuškos g. 26, Vilnius

Visą rudenį kviečiame antradieniais – sekmadieniais (nuo 11 iki 17 val.) pasivaikščioti po rudeniškai spalvingą Japonišką sodą su šaltiniu SEI SHIN En (liet. Tyros širdies), pasėdėti pavėsinėje ir pasigėrėti šaltiniu ir jo čiurlenimu, paukščiukų čiulbėjimu, spalvotais medžių lapais ir unikaliomis akmenų kompozicijomis. Įėjimas nemokamas ir be registracijos.

NAUJIENA! Šalia esančiuose Japonų kultūros namuose (Kosciuškos 26), penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais (nuo 12 iki 17 val.), galima užsukti ir įsigyti karštos japoniškos Clearspring arbatos išsinešimui (Genmaicha, Sencha, Kukicha, Hojicha, Oolong, Matcha Sencha, Matcha Genmaicha, Matcha su Ciberžole, Matcha su mėta, Matcha su Imbieru). Bei įvairių prekių populiarių Japonijoje.

Taip pat, organizuojamos grupės pasivaikščioti po sodą, apie kurį papasakosime daugiau ir išsamiau. Apsilankysime šalia esančiuose Japonų kultūros namuose, kur susipažinsite su japonų kultūra, tapyba ir kaligrafija, pamatysite nuotraukas iš sodo įrengimo ir susipažinsite su jo gimimo istorija. Pavaišinsime ir japoniška Matcha arbata (energizuojanti, turinti daug vitaminų, antioksidantų), kurią galėsite pasigaminti patys specialiame dubenėlyje su šepetėliu, bei papasakosime apie japonų arbatos ceremoniją. Kaina už ekskursiją su arbatos ragavimu nuo vieno žmogaus 10 eur.. Studentams, moksleiviams, senjorams 8 eur.. Trukmė – 1.30 – 2 val.(priklausomai nuo žmonių skaičiaus). Registracija telefonu 8 67715588, arba el. paštu info@nihon.lt (Marija). Galima derinti kitą dieną ir Jums tinkamą laiką privačiai ekskursijai nuo 3 žmonių.

Adresas: Japoniškas sodas su šaltiniu SEI SHIN En šalia Japonų kultūros namų, T. Kosciuškos 26, Vilniuje (dešinėje 26 namo pusėje (žiūrint į Neries pusę), nusileidus laipteliais (esančiais prie Odontologijos klinikos) link upės. Šalia sodo yra Vatikano Ambasada.

Kaip rasti sodą: https://goo.gl/maps/QXy58igXWSHfD5QG6

Lauksime Jūsų apsilankant!

*Labai prašytume perskaityti prie vartelių esančią informaciją kaip elgtis ir kur galima vaikščioti sode.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/728051258051119/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top