Azijos studijos Lietuvoje

Zoom on Japan „Japonų visuomenė ir kultūra“

Data ir laikas: 2021-10-05 18:00 - 2021-10-05 19:30

Renginio vieta: Zoom platforma

Japonija – unikali šalis, kuri per ilgus metus formavosi ir keitėsi, kol galiausiai susikūrė tai, ką vadiname šiuolaikine Japonija. Visi žinome, kad šalį dabar valdo imperatorius Naruhito, bet ar žinote, kiek imperatorių buvo iki jo? O koks lemtingas įvykis užfiksuotas 1600-aisiais metais? Gal teko girdėti, kuo ypatingos kalvos, primenančios rakto skylutes?

Japonijos kultūra garsi visame pasaulyje, tačiau ar žinojote, jog šalyje susiduria gausybė kultūrų ne tik iš Rytų Azijos regiono, bet ir viso pasaulio? Žaismingos paskaitos metu praplėskime savo žinias apie Japoniją! Paskaitą su viktorinos elementais ves Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojas, Azijos studijų centro darbuotojas dr. Arvydas Kumpis, kuris praleido Japonijoje pusantrų metų: stažavosi Gifu universitete ir gilino kalbos įgūdžius Osakoje, Japonijos Fondo japonų kalbos institute.

Paskaita vyks spalio 5 d., antradienį, 18 val. „ZOOM“ platformoje lietuvių kalbą, tačiau ne viešai. Kaip visada, norinčius dalyvauti kviečiame užsiregistruoti čia: https://forms.gle/GUTEwHPzxkjAaD8r6

Paskaitos dieną atsiųsime prisijungimo nuorodą. Jūsų kompiuteryje papildomai nereikės įdiegti jokių programų. Dalyvių skaičius ribotas (iki 100 žmonių), pasiekus registracijos limitą, aukščiau pateikta nuoroda bus deaktyvuota, tačiau po paskaitos pasidalinsime jos įrašu savo Facebook paskyroje.

Informacija apie kitas paskaitas ir jų laikus bus skelbiama atskirai kiek vėliau.

Iki susitikimo „Zoom on Japan“ paskaitose!

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/JapanEmb.Lithuania/photos/a.426946684004222/4846371188728394/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top