Azijos studijos Lietuvoje

Pristatomas naujas vertimas iš kinų kalbos

Data ir laikas: 2017-02-10 14:00 - 2017-02-10 15:30

Renginio vieta: Donelaičio 52, 422 auditorija, Kaunas

VDU Azijos studijų centras kviečia į pasakų knygos „Karališko tigro kailio apsiaustas“ pristatymą, kuris vyks vasario 10 d. 14:00 val. VDU auditorijoje adresu Donelaičio 52, 422.

Knygos pristatyme dalyvaus knygos leidėjai, tarp jų ir vertėja iš kinų kalbos, VDU kinų kalbos dėstytoja Jiang Lingling. Ji ne tik papasakos apie leidžiant knygą iškilusius iššūkius, bet taip pat pademonstruos puikias Gražvydos Andrijauskaitės iliustracijas bei surengs kiniškų karpinių iš popieriaus dirbtuves. Labai kviečiame dalyvauti.

Dvikalbėje knygoje kinų-lietuvių kalbomis „Karališko tigro kailio apsiaustas„, pasakojama mongoliška pasaka. Šios knygos tekstą ruošė ir leidyba rūpinosi VDU kinų kalbos dėstytojos Jian Lingling ir Wang Jingyang. Leidyklos „Archimetras“ leista knyga ne tik patraukliu pasakos pavidalu pristato savitą mongolų kultūrą, bet ir gali būti naudojama kaip priemonė mokantis kinų kalbą. Knyga jau parduodama knygynuose. Leidyklos kainomis ją užsisakyti galima tiesiogiai pas leidėjus elektroniniu paštu archimetras@gmail.com.

Renginys skirtas visai Kauno visuomenei, įėjimas nemokamas.

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top