Azijos studijos Lietuvoje

Kinijos neįgaliųjų meno trupės pasirodymai

Data ir laikas: 2013-05-01 - 2013-05-03

Renginio vieta: Vilnius, Klaipėda

Šių metų gegužės mėnesį Lietuvą aplankys ir du savo pasirodymus surengs garsiausia pasaulyje Kinijos neįgaliųjų meno trupė „My Dream“. Pasirodymai vyks Klaipėdoje, gegužės 1 dieną „Švyturio“ arenoje bei gegužės 3 dieną Vilniuje „Siemens“ arenoje. Trupė aplankė jau 77 šalis ir sulaukė milijonų žmonių pripažinimo, ir džiaugiamės galėdami pristatyti šį unikalų šokio ir gyvos muzikos pasirodymą pirmą kartą Lietuvoje.

Kinijos neįgaliųjų meno trupė yra pripažinta žmogaus galimybių ambasadoriais, bei apdovanota UNESCO kaip „Artistai už taiką“. Trupė pasirodė ir sulaukė didžiulio dėmėsio Pekino olimpinių žaidynių atidarymo metu, o Youtube jų garsusis numeris „Thousand Hand Guan Yin“ peržiūrėtas keliolika milijonų kartų bei panaudotas garsaus režisieriaus Barakos filme „Samsara“. VIDEO

Norime pakviesti Kinijos ir Azijos kultūroms prijaučiančius ir visus vertinančius meną, šokį ir muziką, ateiti ir patirti nepakartojamus įspūdžius. „My Dream“ – nepaliks abejingų. Taip pat kviečiame prisidėti ir padėti viešinti informaciją apie šį renginį. Norėtume pakviesti platinti skrajutes apie renginį savo įstaigose, pasikabinti plakatus, paskelbti informaciją savo tinklapiuose, ar facebook profiliuose.

Bilietus platina: Klaipėdoje www.bilietai.lt , Vilniuje- www.tiketa.lt

Nuoroda internete: renginiai@sacentras.lt

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top