Azijos studijos Lietuvoje

Zen vienuolių meditacija (praktinis seminaras)

Data ir laikas: 2019-03-15 18:15 - 2019-03-15 21:15

Renginio vieta: Savanorių prospektas 103 a, Kaunas

„Zen – tai visų religijų pirmapradis šaltinis, – sako beveik 30 metų zen praktikuojantis Tsugen Koji, – Zen – tai visuma, gyvenimas vienoje, nedalomoje, ištisoje akimirkoje.“

Ar mokate gyventi vienoje akimirkoje? Ar šiame chaotiškame pasaulyje sugebate nuraminti savo protą ir nuolat tarsi aštuonkojis čiuptuvais mus raizgančias mintis? Ar norite išmėginti zen meditaciją? Praktinio renginio metu jus ne tik supažindins su zen, pamokys kvėpavimo technikos bei kartu su juo išbandysite zazeną – sėdėjimą meditacijoje bei kinhiną – meditaciją vaikščiojant. Kodėl zen meditacija vyksta atmerktomis akimis? Kodėl iškvėpimas turi būti ilgesnis ir gilesnis nei įkvėpimas? Taip pat jūs turėsit unikalią progą pamatyti 108 cm ilgio keisaku lazdą, kuria per pečius mušami vienuoliai ir zazen praktikantai, išgirsti zen varpo gaudesį, meditacijos pradžios ir pabaigos varpelius. „Ką duoda zen? Negaliu to pasakyti. Tai reikia patirti. Man – tai grįžimas namo“, – taip kviečia į paskaitą Tsugen Koji (Darius Šarauskas).

Padėka už praktinį seminarą 15 еu. Po renginio vaišinsimės arbata, aptarsime patirtį, bus atsakyta į jūsų klausimus.
KADA? Renginio pradžia kovo 15 diena (penktadienis), 18.15 val. val. Renginio trukmė apie tris valandas.
KUR? Kaunas, GAJA namai (Savanorių pr. 130А): važiuojant Vilniaus kryptimi pirmas posūkis į kiemą prie Laisvalaikio namai „Nautilus“ (buvęs „Los Patrankos“).
Vietų skaičius labai ribotas!

Registracija telefonu: 8-657-84499.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/422467605173901/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top