Azijos studijos Lietuvoje

Zen garsai – meditacinės muzikos vakaras

Data ir laikas: 2019-08-13 19:30 - 2019-08-13 21:30

Renginio vieta: Menas būti, Krivvių 5/ Baltasis skg. 12, Vilnius

„Shakuhachi flejta nuves Tave į slapčiausias Sielos gelmes…“ Rugpjūčio 13 d. 19.30 val. – kviečiame į meditacinį-relaksacinį koncertą „Sounds of Zen“ su žymiuoju multiinstrumentalistu, Zen meistru Joseph Pepe Danza!
Vieta: Psichologijos studija „Menas Būti“ adresu Krivių 5/ Baltasis skg.12, Vilniuje (įėjimas nuo Baltojo skg.)
Registracija pageidaujama: info@menasbuti.lt (mums jei registruojatės el. paštu) arba sms žinute tel. 868785625.
Dalyvavimo indėlis: 20 eur.

Apie Meistrą:
Joseph Pepe Danza gimė Urugvajuje, tačiau didžiąją gyvenimo dalį gyveno Izraelyje. Medijos vadina jį “Ekstremaliuoju multti-instrumentalistu” ir “Pasaulio muzikos įkūnijimu”.

Jo muzikinė karjera prasidėjo ankstyvame amžiuje. Nuo aštuonerių metų jis pradėjo groti gitara, o nuo trylikos jau pusiau profesionaliai grojo populiariąją ir roko muziką. Studijavo Urugvajaus nacionalinėje konservatorijoje, tačiau studijos jo netenkino, todėl tolimesnio įkvėpimo nusprendė ieškoti keliaudamas po pasaulį. Jis paliko savo šalį ir pradėjo savo dvasinę-muzikinę piligriminę kelionę.

Pirmą kartą Shakuhachi flejtą jis išgirdo 1978 metais. Ji totaliai jį pakerėjo! Ilgai nelaukiant, jis pradėjo mokytis groti šiuo įstabiuoju instrumentu pas žymųjį Karlą Signelį.

Po daugybės metų klajojimo po pasaulį, muzikas įvaldė aibę instrumentų: Indijos sitarą ir bansuri fleitą, brazilišką ir afrikietišką perkusijas, Pietų Amerikos ir Ispanijos gitaras, taip pat tobulėjo grojant džiazo ir pop/roko muziką. Pagaliau jis atsidūrė Japonijoje, kur gyveno kelis metus ir pilnai pasinėrė į Shakuhachi fleitos studijas.

Lygiagrečiai su muzikos studijomis, Joseph Pepe tęsė savo dvasines paieškas, studijuojant Zen budizmą Indijos ir Japonijos vienuolynuose.

Joseph Pepe Danza buvo nominuotas daugybės apdovanojimų kaip atlikėjas, sesijinis muzikantas ir kompozitorius. Jis kūrė muziką teatrams, šokiams ir dokumentiniams filmams.

Šiuo metu meistras moko groti perkūsiniais instrumentais ir Shakuhachi fleita, taip pat jis yra jogos ir meditacijų mokytojas.
“Aš giliai tikiu, kad muzika turi didžiulę transformacinę galią, kuri palaiko Žmoniją ir mūsų mylimą planetą Žemę jos perėjime į aukštesnes vibracijas. Aš įsitikinęs, kad muzika čia turi išskirtinį ir svarbų vaidmenį ir aš esu čia tam, kad tarnauti šiam darbui visur, kur esu pakviestas“ – sako Meistras.

Tarptautinės Gong Camp stovyklos Lietuvoje dalyviai turės galimybę ne tik išgirsti šio žymaus menininko muziką, bet ir dalyvauti jo vedamuose dirbtuvėse ir meditacijose.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/1331856633639205/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top