Azijos studijos Lietuvoje

Vieša paskaita apie havajų ir kinų filosofijas

Data ir laikas: 2018-12-01 15:00 - 2018-12-01 16:30

Renginio vieta: VU Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, J. Kovalevskio aud., Universiteto g. 5, Vilnius

2018 m. gruodžio 3 d. 15.00 val. maloniai kviečia į dr. Sydney Morrow viešą paskaitą „Havajų ir kinų filosofijų konvergencija naudinga socialinei kritikai“ („Convergence of Hawaiian and Chinese Philosophies Useful for Social Critique“).

Dr. S. Morrow savo tyrime remiasi dvejomis metaforomis naudotomis prieš Čingų ir Hanų dinastijų laikotarpio filosofijoje, skirtomis apibūdinti žalingas patirtis ir aplinkybes trukdančias individo pažangai pasaulyje. Ciniški, procesiniai pažinimo būdai būdingi tiek Kinijos ir Havajų filosofijoms. Taip pabrėžiama įtraukianti, dinamiška harmonija tarp unikalių nepasikartojančių įvykių bei patirčių. Mokslininkė žvelgia į šias filosofijas ieškodama tinkamo socialinio atsako į skurdą ir benamystę.

Paskaita vyks anglų kalba VU Azijos ir transkultūrinių studijų institute, J. Kovalevskio auditorijoje (Universiteto g. 5, Vilnius).

Daugiau apie renginį skaitykite anglų kalba.

Nuoroda internete: http://www.atsi.fsf.vu.lt/naujienos/bendros-naujienos/854-viesa-paskaita-convergence-of-havaiian-and-chinese-philosophies-for-social-critique

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top