Azijos studijos Lietuvoje

Data ir laikas: 2019-06-28 10:00 - 2019-06-28 20:00

Renginio vieta: Trakai

Ar galite įsivaizduoti savaitgalį su tikru samurajumi, skambant japoniškai fleitai, mokantis samurajų kardų meno, mąstysenos, kaligrafijos bei meditacijos? Ne, Jums nereikės dėl to skristi į Japoniją – samurajus Karas Fudžijama kartu su žymiu tradicinės japoniškos fleitos meistru Hideo atvyksta į Lietuvą. Tai savaitgalis nuostabioje sodyboje, Trakų r., su užburiančiu vaizdu į ežerą ir tikras iššūkis pasinerti į save pasitelkiant šimtemčių senumo samurajų praktikas.

Darius Lukas, rašytojas bei renginio organizatorius, praleido kelis mėnesius Japonijoje mokydamsis pas samurają Karas ir patyręs neįtikėtiną šių treniruočių poveikį kūnui bei protui, nusprendė surengti savaitgalio stovyklą ir Lietuvoje. Jis taip pat sujungė terapinio rašymo metodą su samurajų praktikomis, tad stovyklos metu rašymas taps įrankių įsisavinti samurajų išmintį ir pažvelgti į savo gyvenimo kelią kitaip.

Stovyklos struktūra yra įkvėpta vienos žymiausių knygų samurajų istorijoje – Miyamoto Musashi knygos “Penkių žiedų knyga”.

Šios savaitgalio stovyklos metu keliausime per 5 elementus: žemė, vanduo, ugnis, vėjas ir dangus. Kiekviena treniruotė – fizinė ar mentalinė – ves į gilesnį zen principų supratimą ir galimybę pažvelgti į savo gyvenimo kelią kitaip.

REGISTRACIJA: Kadangi tai vienintelė Samurajų Kelio stovykla Lietuvoje ir norime užtikrinti nepamirštamą patirtį, vykdome dalyvių atranką. Užpildykite paraišką ir su Jumis susisieksime: http://tiny.cc/0p115y
MOKYTOJAI: Samurajus Karas Fudžijama (Japonija), jo mokinys, verslininkas, rašytojas – Darius Lukas (Balis, Indonesia), Hideo, šiakuči bambukinės fleitos meistras (Japonija).
KADA: 2019 m. birželio 28-30 d.
KUR: Trakai, Lietuva.
*Daugiau informacijos apie renginio vietą bus pateikiama tik registruotiems dalyviams.
KAINA: 495 EUR (į kainą įskaičiuotas maitinimas).

Daugiau informacijos –> https://www.dariuslukas.academy/lithuania-samurai-retreat-overview

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/645684539209693/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top