Azijos studijos Lietuvoje

Kultūrų mugė VDU Azijos savaitės metu

Data ir laikas: 2017-03-08 12:00 - 2017-03-08 16:00

Renginio vieta: V. Putvinskio gatvė 23, LT-44243 Kaunas, Lietuva

Šių metų kovo 8d. vyks kultūros diena! Šios dienos metu vyks įvairūs renginiai, kurie Jums suteiks galimybę iš arčiau susipažinti ar ,,prisiliesti“ prie Japonijos, Kinijos ir P. Korėjos kultūrų.

Kultūros dieną pradėsime Japonijos ambasadoriaus žmonos demonstruojama arbatos ceremonija. Jai pasibaigus visus kviesime pasinerti į kultūros mugę, kurioje iš arčiau susipažinsite su R. Azijos kultūra.

Pirmą kartą, Azijos savaitėje dalyvaujantis Lenkijos Korėjos kultūros centras, kvies lankytojus susipažinti su korėjietiška rašto sistema hangul, apsivilkti tradicinį drabužį hanboką bei patiems išbandyti korėjietiškus žaidimus. Taip pat, Japonijos ambasada suteiks galimybę pasimatuoti tradicinį japonišką drabužį kimono, o Konfucijaus institutas renginio lankytojus mokys kiniškos kaligrafijos meno, kvies apžiūrėti Kinijos etninių tautų drabužius bei pasižvalgyti po ekspoziciją.

Jau tradiciškai kultūrų mugėje galėsite išvysti, VDU Azijos šalių klubus – Japonistikos klubas „Hashi“, kinų kalbos ir kultūros klubas „Wu wei“ bei Korėjos kultūros klubas „Hallyu“, kurie kvies į įdomius ir interaktyvius užsiėmimus. Prie kultūrų mugės prisijungs ir VDU Azijos studijų centras, kuris pristatys savo vieklą. Jūsų taip pat lauks gyvoji biblioteka, kurioje vyks pasikalbėjimai su dvišalių mainų programos studentais, studijavusiais Rytų Azijoje bei Rytų Azijos šalių kultūros ir kalbos programos mainų studentu. Na ir žinoma, Azijos šalių blusturgis, kuriame bus galima įsigyti daiktų atkeliavusių iš R. Azijos šalių.

Visų norinčių išmėginti R. Azijos elektroninių žaidimų lauks KTU informatikos studentų atstovybė. Kauno anime klubas – Kurokawa, surengs popierinių modelių klijavimo dirbtuves bei pristatys anime art. Taip pat renginio metu bus galima įsigyti naujausių knygų R. Azijos tematika. Kultūrų mugės metu, visus norinčius kviesime įsiamžinti fotografijos kampelyje, o pavargusius vaišinsime arbata.
Na, o Kultūrų mugę vainikuos Konfucijaus instituto organizuojamas muzikinis Taiči pasirodymas. Be viso to, šios dienos metu galėsite sutikti daugybę mūsų draugų ir partnerių, kurie pažada Jums sukurti neišdildomus įspūdžius ir visa tai – nemokamai!
Tad, iki pasimatymo kovo 8-tąją!

Programa:
11:00-12:00 Japoniškos arbatos ceremonijos demonstracija, kurią atlieka Japonijos ambasadoriaus žmona;
12:00-16:00 Kultūrų mugė;
15:30 Taiči ir guzheng apsirodymas, atliekamas Konfucijaus instituto
18:00 Korėjiečių švenčių vakaras

Daugiau informacijos apie arbatos ceremonijos demonstracijos renginį:
https://www.facebook.com/events/1199653053488186/

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/697398433789485/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top