Azijos studijos Lietuvoje

Data ir laikas: 2017-04-26 19:00 - 2017-04-26 22:00

Renginio vieta: Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius

Jo vardas skamba Europos, Amerikos ir Azijos koncertų salėse, jo batutai paklūsta įvairiausių pasaulio šalių solistai, chorai ir orkestrai, o muzikos leidyklos varžosi dėl galimybės publikuoti jo muzikos kūrinius.

KO MATSUCHITA – kompozitorius, dirigentas, mokytojas, filantropas – Japonijos kultūros ir šiuolaikinės muzikos ambasadorius pasaulyje. Balandžio 26 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje kartu su choru „Vilnius“ (vyr. dirigentas A. Dambrauskas) kompozitorius Lietuvos publikai pristatys ryškiausius savo opusus chorui.

K. Matsushita – Tokijo, Pekino, Solt Leik Sičio (JAV), Barselonos ir kitų miestų chorinės muzikos asociacijų garbės narys, itin vertinamas ir liaupsinamas dėl savo daugiabriaunės kūrybos. Vieninteliame koncerte Vilniuje skambės kompozitoriaus aranžuotos japonų liaudies dainos, originalios kompozicijos Japonijos poetų tekstais bei sakralinė K. Matsushitos kūryba.

Drąsių kūrybinių sprendimų nevengiančio Ko Matsushitos muzika intriguoja – jam nesvetimi drąsūs kūrybiniai sprendimai, o jo muzikoje šalia tradicinių Japonijos ir Azijos šalių muzikos bruožų susipina įvairių epochų ir tradicijų sąskambiai. Kompozitorius yra Tokijo, Pekino, Solt Leik Sičio (JAV), Barselonos ir kitų miestų chorinės muzikos asociacijų garbės narys, itin vertinamas ir liaupsinamas dėl savo daugiabriaunės kūrybos.

Tuo įsitikinti galės ir Lietuvos klausytojai – balandžio 26 d., 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje choras VILNIUS atliks KO MATSUSHITA autorinių kūrinių programą, o prie dirigento pulto stos pats kompozitorius!

Nuoroda internete: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/vilnius-japan-213335/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top