Azijos studijos Lietuvoje

Data ir laikas: 2017-11-15 19:00 - 2017-11-15 22:00

Renginio vieta: Pylimo g. 60-18, Vilnius

Mūsų vakaro pašnekovas Pijus lankėsi pas mus prieš keletą mėnesių su istorijomis apie nuotykius Amerikoje. Na o šį kartą kviečiame išgirsti apie jo patirtis Japonijoje.
„Labas.
Ar kada pagalvojai koks svarbus yra darbas?
Darbas žmogų puošia. Darbas pastato namus, pamaitina, iššluoja gatves. Darbas užaugina vaikus, išvalo rūsį, atremontuoja sodą. Darbas, darbui, darbams, dėl darbo. Regis jei visi daugiau dirbtų būtų visiems geriau, tiesa. Jei kelininkai netinginiautų (ir negertų, tie lodariai), keliai nusitiestų greitai. Jei statybininkai skambintų plaktukais, o ne buteliais, nauji namai dygtų it ant mielių, o jūsų tualeto remontas pasidarytų isšvykus trumpam paatostogauti.
Darbas atstato miestus vos keletą metų po atominio sprogimo. Darbas likviduoja atominės elektrinės padarinius per kelis metus ir sumažina radiacinį fona beveik iki nulio. Darbas pastato miestus nebijančios jokių stichijų. Darbas padaro tobulus kardus ir elektroniką. Darbas pripildo pasaulį įperkamų automobilių. Darbas yra svarbus. Darbas yra svarbiau už šeimą ir tavo draugus. Tu nemiegi naktimis dėl darbo, tu galvoji kaip padaryti savo darbą geriau. Tu nevalgai dėl darbo, nes nori padaryti daugiau. Tu nesirūpini savo sveikata dėl darbo, nes nori padaryti daugiau. Tu gyveni ir miršti dėl darbo.
Japonija – šalis su absoliučiu saugumu, moderniausia infrastrukūra, geriausiu aptarnavimu, kalnais, koraliniais rifais, įspūdingu dizainu ir neįtikėtinu dėmesiu detalėms. Visai nedaug iki utopijos…
Ateik ketvirtadienį ir pasikalbėkime apie tai, ko mums trūksta.“

Įėjimas nemokamas, aukos visada laukiamos.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/186497921896865/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top